Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi foknak kell lennie...

Mennyi foknak kell lennie ahhoz, hogy ne fázzak egy rövidujjúban vagy egy ujjatlanban a szabadban/ utcán?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk 85 celsius foknak. akkor biztos nem fáznál...
2013. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
haha hát ez igazán vicces volt.. arra gondoltam hogy minimum hány foknak kell lennie?
2013. ápr. 8. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen egyéni, függ sok mindentől, pl. hogy fúj-e a szél, milyen anyagból van a ruhád, vagy hogy hány kiló vagy (milyen vastag a zsírréteged, ami melegít). Az viszont biztos, hogy az embernek akkor van komfortérzete teljesen meztelenül, ha legalább 30-35°C-os a bőre. Ez nem azt jelenti nyilván, hogy a levegőnek is ennyinek kell lennie. Szerintem kb. 25 °C-ban már jól érzi magát az ember egy rövidujjúban.
2013. ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták: nagyon függ attól, hogy mennyire fúj a szél, és attól is, hogy süt-e a Nap. Szélcsendes, napsütéses 20°C-ban nem fázik az ember rövidujjúban, de ha árnyékba megy, vagy felhő takarja el a Napot, esetleg feltámad a szél, akkor rögtön túl hűvös lesz. 25°C körül már árnyékban, szélben is jó a röviujjú/ujjatlan.
2013. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!