Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A samsung gyarban (Galantan)...

A samsung gyarban (Galantan) igaz, hogy 2.20-2.50 euro az oraber?

Figyelt kérdés
romaniaban egy munkakozvetito ceg ennyit iger. ha esetleg van itt valaki aki a samsung gyarban dolgozik kerem irjon

2013. ápr. 9. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Van itt elég munkanélküli, miért onnan közvetítenek ide munkaerőt? A Galántán és vonzáskörzetében élő családoknak ez "jó" megélhetést biztosítana. Nem vagyok senki ellen, de non sense, hogy egy szegény országba, ahol amúgy is nehéz az emberek sorsa, még import munkaerőt közvetítenek.


A 2.50 eur/óra az sok vagy kevés?

2013. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerintem a szlovakok nem dolgoznak annyi penzert, azert keresnek itt nalunk embereket.
2013. ápr. 9. 15:29
 3/6 anonim válasza:
Szia.én galántai vagyok.ha nem munka közvetítő álltal mész akkor 350 euro a fizetés,samsung mellett van szállás is biztosítva.
2013. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor itt miert igerik a duplajat? 500 800 eurot igernek
2013. ápr. 17. 08:28
 5/6 anonim válasza:
Az hülyeség lehet,átverés.Ha 800 euro volna a fizetés mindenki rohanna oda dolgozni
2013. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
es az igaz hogy epitenek egy uj epuletet ahol a lcd tv ket fognak gyartani?
2013. ápr. 17. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!