Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? Egy gyárban...

Szerintetek? Egy gyárban dolgozom már kb 3 hónapja.

Figyelt kérdés

Egy gyárban dolgozom. Nehezen megy a munka is, meg a folyamatos stressz még jobban a munka rovására megy. ( Elég lassú vagyok)

Ma mondta az egyik nő, ha az én munkámon múlna este 11-ig ott kéne lennünk.-persze gúnyból.

Pedig nem bántott engem senki, de szerintem egy idő múlva már kifognak közösíteni, ha nem húzok bele jobban. :( Szar ez a felnőtt lét. Nagyon megviselt lelkileg ez a mai nap. Sírva jöttem haza. Ez még tetéződik azzal, hogy jóformán senkivel sem beszélek két szónál többet.

22/lány (aki eléggé elkeseredett)


2012. okt. 26. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a piscába, minek neked olyan munkahely ami csak lehúz?:D


A nők meg csak ilyenek, sokszor abban merültök ki hogy egymás ellen áskálódtok...

2012. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem ez az Én hozzáállásomon is múlik. Hiszen nem várhatom el, hogy tutujgassanak. Ha nem nyílok meg saját szívem ügye. Így jártam. A munkában tényleg lassú vagyok. Mert tényleg nagyon görcsölök.

Köszönöm a választ! Szívem szerint itthon maradnék, de a problémák nem fognak megoldásra kerülni ettől.

2012. okt. 26. 18:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérnék még választ! Mást ért már efféle "atrocitás"?
2012. okt. 26. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor miért nem lépsz le?melyik gyárban vagy?

Egyébként a gyári melóra jellemző,hogy hajtani kell,hogy hozd a normát,ha te erre nem vagy képes-saját elmondásodból,ne várd meg hogy elküldjenek,lépj le te.

2012. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyógyszergyár.
2012. okt. 26. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Most min görcsölsz? Lazulj el, dolgozz úgy hogy mindent beleadsz és nem szégyenkezel miatta, magadnak felelj meg. Aztán ha látod hogy ez kevés ide lépj le és keress egy jobb állást :D
2012. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vagy kezdj el haverkodni a férfiakkal, azok biztos örülni fognak neked
2012. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!