Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Idegesítő a sok gyerekes meg...

Idegesítő a sok gyerekes meg babás kérdés! Titeket nem zavar? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ha a gyerekeik miatt ennyire aggódnak, miért nem kérdezik a védőnőt vagy a dokit? Pffffffffff.... idegesítő folyton arról olvasni hogy "kijött egy piros pötty a babámon, gááááááááááááááááááz?" .............pfff....
2009. szept. 22. 17:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen engem is idegesít! Most beírtam a keresőbe annyit, hogy 'rossmann'. Csesszemeg, az összes kérdés.. 50 kérdésből van 2 ami a drogéria fogalmához kapcsolódik (smink, etc), az összes többiben PELENKA. Az ÖSSZESBEN. Próbáljátok ki. A rossmanról akarok kérdéseket és szaros pelenkákat meg tápszereket kapok a pofámba: D

De ja ezen az oldalon ha a gyerek egyik nap korábban alszik el mint tegnap akkor már kitöri a frász az anyukákat hogy következő héten jetivé fejlődik minimum. Oké ez az oldal arra van, hogy kérdezzenek, de az állati idegesítő amikor keresek valamit és az 50 megjelenő kérdés közül 40ben pelenkákról meg tápszerekről olvasok. Vagy beírok annyit, hogy haj, és ottis kijön 50 babakérdés, beszarás.

De ráadásul 20x megismétlik a kedves anyukák UGYANAZT. Ha ennyire rá vagytok állva a témába, nézzetek már körül a gyereknevelés témakörben, mielőtt felteszitek 14ezredszerre is ugyanazt a kérdést. Mert pl ha beírod a keresőbe, hogy rossmann, nem csupán 40 babáspelenkás tápszeres kérdést kapsz a pofádba, de! Mind totálisan ugyanarról szól: DD A termékek árairól és arról, hogy melyik jobb. 40 kérdésen keresztül ez a két téma kb. És ugyanazokról a termékekről. :D

2009. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ilyen idegesítő dolgok sajnos mindegyik kategóriába vannak ,de nem nagyon lehet ellenük mit tenni :/

Pedig én a zene kategóriában vagyok......

2012. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!