Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Idegesítő a sok gyerekes meg...

Idegesítő a sok gyerekes meg babás kérdés! Titeket nem zavar? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ha a gyerekeik miatt ennyire aggódnak, miért nem kérdezik a védőnőt vagy a dokit? Pffffffffff.... idegesítő folyton arról olvasni hogy "kijött egy piros pötty a babámon, gááááááááááááááááááz?" .............pfff....
2009. szept. 22. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Már bocsi, de van gyereked? Mert ha lenne megértenéd, és nem szólnád le az ilyen kérdéseket!!!

Amúgy meg ha zavar ne olvasgasd...

2009. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem inkább kérdezzék meg, nehogy valami gáz legyen! Bizonyos tekintetben az anyák is olyanok, mint a szűz csajok: mindent a lehető legjobban akarnak csinálni. Ezért van a legtöbb kérdés a szerelem, szex és a gyerekes részben :D A védőnőt, orvost nem kérdezhetik meg állandóan ha valami bajuk van, ide viszont beírhatnak. Szerintem nem gáz, ha nem tetszik, ne muszáj oda nézni :)
2009. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Majd ha neked is lesz gyereked, meg fogod érteni! És szégyellni fogod hogy ilyet kérdeztél.
2009. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem lesz gyerekem és nem fogom szégyellni:D idegesít amikor keresek egy kérdést és a több mittoménhányból minden második babás meg gyerekes....
2009. szept. 22. 18:39
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
nyugi engem is idegesít. mintha valami baba-mama fórum lenne :D Pedig 50 évvel ezelött is felnőttek emberek úgy hogy nem létezett ez az oldal :)
2009. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
miért nézegeted a gyermekvállalás/nevelés kategóriát, ha idegesít? nem értem...én se nézem a sportot, mert nem érdekel... miért ne beszélhetnék meg egymással a kismamág az aggodalmaikat? azért van ez az oldal, az a rész pedig külön nekik nyílt...
2009. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hogy van neki külön részlege de ha keresni akarok akkor egy csomó babás kérdést kidob -.-
2009. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
15:57 - pont ez a bajom nekem is
2009. szept. 23. 16:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, engem is nagyon idegesít.
2009. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesít,ráadásul hasonló kérdések vannak kiírva többször is..
2009. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!