Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » "részletesebben a kérdés...

"részletesebben a kérdés lejjebb, lásd lent" és társaik. Csak engem zavar, hogy a kérdező már a kérdésében hülyének nézi a válaszolót?

Figyelt kérdés
Mindannyian tisztában vagyunk vele, hogy a kérdés címe alatt van lehetőség kifejtésre, és ha a kérdés nem konkrét, akkor valószínűleg ezt meg is teszi a kérdező. Emellett látjuk, hogyha az adott kérdésre kattintunk, írt-e még valamit a kérdező avagy sem. Sok esetben nem is látható a kérdés utána "lást lentebb" felirat a főoldalon, mert hosszú a kérdés. Ilyenkor a lásd lentebb szöveg abszolút értelmetlen. Egy bolond százat csinál? Mert kb. pár hete láttam az első ilyet, azóta ez az új trend...
2009. jún. 11. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
IGEN,MERT ENGEM NEM.
2009. jún. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Jah nekem is feltűnt, engem is idegesít, persze nem eszem rajta magam. De engem az is idegesít, h: ki a f.sz pontozgat le? Hát ki nem sza.ja le? Pont azért csinálja, mert tudja, hogy majdnem mindnekit idegesít.
2009. jún. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kérdésemhez azért írtam ki, mert nem engedte kiírni a kérdést, valami olyasmi indokkal, hogy túl terjedelmes a részletezés és túl rövid a kérdés.
2009. jún. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
így igaz hogy ha kiírod hogy mondjuk ez meg mi? és alá a leírást azt vágja hozzád a gép hogy a kérdés mező tartalmazza a kérdésed ne a válasz . aztán odakell írni hogy hosszabnak tűnjön. úgy kiengedi írni :)
2011. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!