Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bűntudatom van mert lógok a...

Bűntudatom van mert lógok a suliból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az orvos kiírt tegnap egész hétre elvileg torokgyulladással, de nincs semmi bajom, nem fáj a torkom, csak kapar reggelente, mégis azt mondta hogy gyulladt, na mindegy. Csak már így is annyit hiányzok, lemaradok egy csomó mindenről, meg gondolom a tanárok is hangosan megjegyezték már az osztálynak hogy milyen sokat hiányzok (persze a hátam mögött)... Másrészt meg nem olyan rossz hogy itthon vagyok, mert vérig aláznak az osztálytársaim (csöndes vagyok) utálom őket, és ők is engem... Vagyis én az egész sulit. Jó átlagom van, tanulni szeretek, csak azt a gennyláda sulit nem szeretem. Mégis bűntudatom van, pedig elvileg beteg vagyok... Mit csináljak?
2013. ápr. 10. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg, mert a barátomat is úgy írták ki, hogy nem volt semmi baja, reggel fájt neki kicsit a torka, két nap múlva meg belázasodott... Az osztálytársaid meg sz*rd le, gondolom irigylik az átlagod, vagy simán nyomorékok, pár évet ki lehet bírni, hogy utána el tudj helyezkedni. És ez amúgy sem lógás, mert van igazolásod, de ha nagyon akarsz menni, javítsd át a dátumot, és ha kérdik mond azt, hogy elírta a doki. :)
2013. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is utáltam/om az osztályomat végre ez az utolsó évem:D nyugi tudom mit érzel :d 9-10.-be sokszor sírtam miattuk(nem suliba) de már szerencsére kinőttek azt a "köcsög" korukat:D amúgy meg ne legyen bűntudatod.. mert nem azért nem mész mert utálod a sulit vagy lógsz dogákról hanem az osztálytársak miatt.. úgyhogy ne legyen.. (én mondjuk sosem lógtam.. csak tűrtem...)
2013. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ha beteg vagy akkor nem lógsz a sulibol elvileg...akkor okkal maradsz otthon ugyhogy NE legyen Bűntudatod ezért mert hidd el ez nem logás és menj másik suliuba ha ez szar ennyit tudok tanácsolni
2013. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Két fontos dolgot tanulhatsz meg ebből:

1. Sok a s**gfej.

2. A rendszer bűntudatot nevel belénk azért, hogy engedelmességre bírjon. Istenem, az egyik legszebb pillanat az életemben az volt, amikor rájöttem az egyetemen, hogy nem kell bemenni, ha nem akarok. Akkor értettem meg, milyen jó érzés a szabadság.


De azért az egyetem is szar volt.

2015. febr. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!