Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok vagyok és...

14 éves vagyok vagyok és bevettem egy csomó gyógyszert?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és meg szeretnék halni, ugyérzem senki sem szeret már, van egy barátnöm de ugyérzem ös sem szeret, söt senki sem, mamám nemrég halt meg, egy papámsincs, van egy mamám de az mesze lakik szinte azt se tudja kivagyok, szüleim csak tesómal foglalkoznak, igazábol ök sem szeretnek,szinte senkisem az iskolába sem, és most bevttem 8-9 db gyógyszert minden másfajta, és ettöl biztosan megfogok halni, vagy leglaább vlaamival felkeltem a figyelmet hogy énis létezek engemis kéne szeretni?

2013. ápr. 10. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

1.ne beszélj be magadnak ilyeneket

2.nem,ettől nem fogsz meghalni,nagy eséllyel csak kidőlsz egy időre,de ettől nem tudják meg hogy gondjaid vannak,beszélned kell velük

2013. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
felesleges ugyse hallgatnak meg soha, apám külföldön él, tesóm leszar, anyám dolgozik mindig szval..
2013. ápr. 10. 18:49
 3/6 anonim válasza:
Biztosan szeretnek csak nem bírják kimutatni. És előzőnek igaza van ezzel nem oldasz meg semmit...de ha gondolod írj privit szívesen beszélgetek veled:)
2013. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 homo ludensz ***** válasza:
Figyelj! Most dobnád el azt amit nem is tudhatsz hogy esetleg boldog emberként élhetsz, ezt lehetőséget? Azt elhiszem hogy jelenleg neked nehéz de hidd el csak nehezebb lesz ha kimossák a gyomrodat és úgy kezelnek mint egy darab rongyot a kórházban. Akkor jössz majd rá hogy ott még annyit sem jelentesz mint otthon és a suliban.Az igazi kihívás túlélni mindent,ahhoz kell bátorság.
2013. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 19gal_balazs97 ***** válasza:
Max kidőlsz egy-két órára és kimossák a gyomrod. Keress fel egy pszichológust szerintem a sulidban van.
2013. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem egy pszivhiátert keress fel, nem akarlak megsérteni, de ha még 1x 2x így megmérgezed magad, akkor a zárt osztályra fogsz kerülni. És ez nem vicc!!!!


Hidd el, hogy nem fogsz meghalni akkor sem, ha beveszel 100 db nyugtatót... csak kihányod és menni fog a hasad.+ 1,2 napig aludni fogsz.


Egyébként milyen gyógyszereket vettél be?

2013. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!