Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tegnap bevettem egy csomó...

Tegnap bevettem egy csomó gyógyszert, de nem haltam meg, viszont most szédülök és nagyon nyomott vagyok. Hogyan tudnék túl lenni ezen?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Idővel. Felejtsd el az egészet és ha lehet ,ne meséld senkinek.Én is csináltam ilyet 16 évesen,sokunkkal előfordul.Ha nem vagy nagyon rosszul,akkor szerencséd van és nem kell dokihoz menned.De ezt te érzed,ha rosszul vagy akkor irány az orvos.
2012. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kollar1000 válasza:
Sajnálom,de te nem vagy normális,,!Ha öngyilkosságot kisérelsz meg ne csodálkozz hogy nem vagy jól.
2012. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szédülsz és nyomott vagy, hiszen megmérgezted magad, az agyad most próbálja helyreállítani a normális működését. Feltérképezi, hogy hol, mennyi idegsejted pusztult el, a májad pedig szépen-lassan összeszedi magát a tegnapi túlórázásból.


Ne csinálj ilyet többet, mert értetlenül fogsz visszatekinteni magadra 10-20 év múlva, amikor már biztosan minden rendben lesz az életedben. Beszélgess erről egy közeli baráttal, vagy menj el pszichológushoz. A tegnapot semmiképp ne tartsd magadban. Tudom, hogy nehéz ilyenekről beszélni, mert csak annál gyengébbnek érzed magad tőle, de be kell látnod azt, hogy előnyödre válna, és hogy csak az elején nehéz. Menj, beszélj valakivel.


Hamblo

2012. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy kaptál mégegy esélyt, és becsült meg. Mert nem mindenki ilyen szerencsés.
2012. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!