Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnák kezdeni?

Mit tudnák kezdeni?

Figyelt kérdés
Na szóval az van hogy én 6os vagyok és az egyik évfolyamtársam mindenkinek beszólogat megüt meg ilyenek.(nagyon problémás)Jó nagy darab a srác és van egy haverja.(Megjegyzem az a haverja nem valami kemény csak ilyen csicska szerűsége).Engem meg mostanában állandóan cseszeget mit tudnék kezdeni?(én se vagyok az a kis töpszli vékony tipus de azért így ha ketten levernének azért.Gyors válaszokat várok
2013. ápr. 10. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
menj oda és fingjál egyet
2013. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem vagyok sokkal idősebb nálad és engem is sokszor piszkáltak, úgy hogy szerintem próbáld ki:

Ha csak szóban piszkál, akkor csinálj gy mint ha meg sem hallottad volna...Mész a folyóson, beszól, csak menj tovább és rá se nézz, még csak arcokat se vágj! Azért csinálja h idegesítsen, de ha belőled nem vált ki semmilyen reakciót akkor ő lesz ideges és egy idő után megunja és más "alany" után néz...

2013. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!