Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek 27 évesen tudok...

Luxor kérdése:

Szerintetek 27 évesen tudok új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt évek elteltek felettem, nem tanulhattam azt amit szerettem volna, aztán nem mindig volt munkám, depressziós voltam (szerintem).

Belekeveredtem egy évek óta tartó rossz kapcsolatba, teljesen lenullázott önbizalommal. Most úgy érzem tennem kell valamit, de még nem tudom, hogy, merre induljak el. Sokat hibáztam az évek alatt, és tudom ezek az évek nem jönnek már vissza...


Egyedül fel lehet innen állni? Csak elhatározás kérdése, hogy holnaptól máshogy élek? Megtudom találni önmagamat?


27N



2013. márc. 4. 23:45
 1/9 anonim válasza:

ejj,mintha magamat látnám..dettó..én kiköltöztem külföldre!!soha nem késő!!ugyanígy volt egy szar kapcsolatom évekig csak lehúzott mindenben.most pedig sikerül minden amit régen akartam,elkezdtem megvalósítani mindent,és sikerül is minden!!

csak rajtad múlik!!

2013. márc. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 goncimanci válasza:
100%
Az ember bármikor új életet kezdhet, mivel te vagy a felelős a saját életedért. Én 25 éves lány vagyok, majdnem ugyanilyen problémákkal. Én most készülök elhagyni ezt az országot és Angliában szeretnék boldogulni. 3 éve toporgok egyhelyben, eddigi munkahelyeim totál kikészítettek és tropára tettek. Noha én azt tanulhattam ami érdekel mégsem dolgozhatok ebben a szakmában, mert nincs kapcsolatrendszerem...Én egy motivációs táblát csináltam magamnak, erre felrajzoltam azokat a dolgokat amiket nagyon szeretnék. Elkezdtem angolul tanulni és mindig mosolyogni. Most már nem érdekelnek apróságok, meg kell tanulni lesz@rni a dolgokat. Leszoktam a dohányzásról is. Már csak 15 kg leadása a cél és kész. :) És a legfontosabb legyél büszke magadra és néha ajándékozd meg magad apróságokkal :) Remélem tudtam segíteni
2013. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál új életet kezdeni 27 évesen? Még nagyon fiatal vagy,és csak elhatározás kérdése minden!
2013. márc. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Most jöttem rá, hogy ha ezt az életet folytatom, akkor 40 éves koromra egy megkeseredett házi asszony leszek, aki semmi szépet nem lát az életben.

Ma este még sajnálom magamat egy kicsit, és reggel újult erővel neki kezdek az új életemnek! Első lépésként jöhet a mosolygás! :) Annyi minden kavarog a fejemben: megtanulni újra mosolyogni, formálni az alakomon, új dolgokat tanulni, új emberekkel megismerkedni, nem aggódni minden apróság miatt és egy nagy adag önbizalmat szerezni.

A motivációs tábla jó ötlet, és külföld is!


Remélem reggelig kitart az elhatározásom... mindenesetre köszönöm a biztatást.


Lányok Nektek is sok sikert! Megtudjuk csinálni!

2013. márc. 5. 21:46
 5/9 arielle17 válasza:
Szia! Nem tudom,azota hogysmint alakult az eleted...de remelem sikerult elinditani a folyamatot...ahogy olvastam a soraidat szinte magamat olvastam...ugyanennyi idos vagyok,es epp azt tervezem vajon hogyan is kellene uj eletet kezdenem... van szakmam,de ervenyesulnom vele borzaszto nehez,van egy eleg rossz csaladi hatterem akikhez nem igen menekulhetek,a munkaim mindig bizonytalanok,es kéted megelhetest biztositanak csak ebben az orszagban..es van egy "parom" aki ket eve huzza az idegrendszerem es amortizal lelkileg.... es menekulnek legszivesebben...mindenkitol...messzire........de még csak szakitani sem tudok,mert egyedul nagyon nehezen tudnam fizetni az alberletemet amiben ketten elunk...es ami a nevemen van...eppen gyujtogetek,de borzaszto nehezen megy... ha egy kulfoldi munka valahogyan megtalalna,akkor talan elindulhatna nalam is a folyamat...de egyelore kilatastalan a helyzetem....egyedul angolul beszelek,es azt is csak tarsalgasi szinten...kozelfokum nincsen... es akkor még a hőn ahitott álomkapcsolatom es gyerek-csalad gondolata még csak megszuletoben sincsen...nem hogy tervben... :(
2014. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is azzal kezdeném, h remélem azóta sikerült már amit szerettél vna elérni. Nagyon furcsa ez halljátok! 27 éves vagyok én is és azon mélázok miért tartok ott ahol és mit kellene tennem, h jobb legyen. A kérdező leírása csak annyira nem vall rám, h aránylag jó kapcsolatban élek a kedvesemmel. Minden esetre kicsitt megdöbbentő h pont ugyanabban az életkorban keresgetjük erre a megoldást/válszt.
2016. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
27 éves vagyok és a legrosszabb korszakomat élem én is sajnos.
2021. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
kérdező mi újság veled? rendeződött az életed? most már boldog vagy így 7év után?
2021. jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hogy alakult az életed, kérdező?
2021. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!