Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az a Müller Ingrid Roxána?...

Ki az a Müller Ingrid Roxána? Tud róla bárki bármit? Google-n nem találtam semmi értelmeset, csak, hogy talánj modell. Csak olyan válaszokat várok, amikben biztosak vagytok! :3

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A "hivatalos" profilja alapján egy újgazdag román csaj Bukarestből, akinek nyúlják a képeit (mondjuk nem csodálom).


Azt, hogy gazdag, azt a fotóiból gondolom, egyrészt rengeteg csinos cipője és ruhája van, másrészt meg láthatóan van egy Chanel 2.55 táskája (azthiszem durván félmillió forintba kerül itthon), egy sokmilliós Porsche 991-e (a híres Porsche 911 pár évvel ezelőtti folytatása a Carrera termékvonalon), és volt Monte Carlóban is vele. Meg úgy tűnik Velencében is.


Olyan román Rezesovának néz ki, csak sokkal jobban kihangsúlyozza az idomait, és persze fiatalabb. Bár azt tényleg nem értem, hogy néhány képén miért bukaresti gettókban pózol a kamerának, meg hogy a neve miért van magyaros sorrendben (a Muller elöl). Meg hogy egyáltalán, miért Muller (Müller), ami németes név...

2014. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, lemaradt a FB-link:


facebook.com/mulleringridroxanaaa

2014. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért pózolt gettókban, mert onnan származik. Egy szép lány aki tinikorában elkurvult. Megjárta Dubait is sokakkal együtt. Nem Rezesová, ő gazdag családból származik, afféle szlovák Paris Hilton, Roxika felkúrta magát valami gazdag fickóhoz, és jó pár éve bebiztosította a jólétet azzal, hogy szült egy gyereket.
2023. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!