Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kétoldalas önéletrajzot egy...

Kétoldalas önéletrajzot egy lapra vagy két lapra kell írni?

Figyelt kérdés
Túl hosszú a szakközép iskolám és a szakiskoláim neve és majdnem elfoglalnak egy fél oldalt szóval új lapot kell kezdenem hogy minden kiférjen (kézzel írom). Ekkor az új oldalt megkezdhetem a hátoldalon vagy új lapra célszerű? És ha két lapra kell akkor hogyan illik őket egybefűzni?

2013. ápr. 11. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy normális önéletrajz egy oldalas!

Nem kell litániát írni, csak lényeget!

Apró betűvel írj!!!

A másik lapot nem olvassák el!

(((Ha két lap lesz, akkor egymásra teszed és baloldalt fönn tűzöd,, az alsó lapnak is a felső oldalára írj!))


Adatok: személyes, név, szül év, lakhely, elérhetőség,

-iskolai végzettség, (legmagasabbal kezd)

-szakma, és képesítések,

-beszélt nyelvek,

-egyéb, (például,) jogosítvány, számítógép ismeret,

-munkahelyek, és szakmai gyakorlatok,

-karakterem, illetve motiváció, (például: SZORGALMAS, KREATÍV, TERHELHETŐ, TÜRELMES ALKAT VAGYOK.

GYORSAN ALKALMAZKODOM A VÁLTOZÁSOKHOZ, REMEKÜL EGYÜTT MŰKÖDÖK A CSAPAT MUNKÁBAN, DE ÖNÁLLÓAN IS KÉPES VAGYOK DOLGOZNI,) (ezt kis betűvel, csak én kiemeltem)

-keltezés, név aláírás.

2013. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, írtam már önéletrajzot ezek voltak benne kivéve a "karakterem, illetve motiváció" az 2 oldalas volt, nem hogy a második oldalt még az elsőt sem olvasták el, úgy hívtak dolgozni. (pedig ez egy nagy cég volt) de van négy szakmám érettségi, jogosítvány gyakorlati hely... és ezeket nehéz besűríteni egy lapra. Esetleg ha kihagyok 2 szakmát az mennyire baj? Mert az a 2 pont nem kell, nem kapcsolódok semmilyen szinten ahhoz az álláshoz amire jelentkeznék
2013. ápr. 13. 09:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Én két lapra nyomtattam.
2013. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!