Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha egy tanitó lehülyéz egy diákot?

Figyelt kérdés
A zenetanitónkról van szó. Az osztálytársam megkérdezte , hogy Mozart milyen fajta zenéket irt erre a tanitó: Hülye vagy P...(név).k . szerintem nem normális

2013. ápr. 11. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Atya gatya szegény gyermek most biztos otthon magzatpózban ül a sorokban és zokog. Nézd ez normális...látnál egy töri órát minálunk :) Ott is van ilyen de csak ha valaki ténylegesen hülye és nem tudja az anyagot...
2013. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk majdnem mind1ik tanár xd de azért, mert megint csináltak valamit. :D
2013. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jó de ő csak kérdezet valamit

és nem sir magzatpózban mert már megszoktuk

csak nagyon elegünk van ezért megkérdem inkáv

2013. ápr. 11. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdekes szemlélet, hogy a diák szemében mindig a tanár a hibás!


Arra nem is gondol, hogy miután már foganként legalább 5* elmondta a tanár a megoldást, mindig van legalább egy, aki nem figyelt és ezért hülyeséget kérdezve bomlasztja az óramenetét!

2013. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez már normális. Én tegnap matekon kaptam olyan pofont, hogy lefejeltem a padot. Mindezt azért mert rágóztam és a tanár így közölte, hogy köpjem ki...

Dehát valljuk be ezért szeretjük mi a tanárokat! :D

2013. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ta tanár vagy .vagy micsoda és ez egy egyszerű kérdés

nekem jók a jegyeim és minig figyelek de engem is sokszor lehülyézet

és akkor is ha igazad lenne szerintem nem normális

egy gyereknek tudod mennyire elmehet mindentől a kedve

2013. ápr. 11. 15:41
 7/8 piriiiiii ***** válasza:

Nem tudom, hogy normális-e, de azt bizton állítom, hogy a tanár még hülyébb, mint a szerencsétlen gyerek.

Egyrészt a legtöbb diák magasból pont leszarja az éneket sajnos, és nem érdekli őket semmi, úgyhogy tök jó, hogy ez a diák legalább kérdezett.

Másrészt a tanár dolga az, hogy TANÍTSON, és ne hülyézze le a tanulókat, mert azzal nem sokat segít...

Nem vall valami értelmes, intelligens emberre...

Az osztálytársad meg figyelhetne órán, a világban, vagy nemtom', azért szerintem egy ilyet tudni alapműveltség, ami tény, hogy ritka mostanában.

2013. ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

de ő egy zenecimet kért

te tudnál egy zenét amit mozart irt?

2013. ápr. 11. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!