Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretném ha a hajam hullámos...

Szeretném ha a hajam hullámos lenne. Adnátok nekem ötleteket h hogyan csináljam meg?

Figyelt kérdés
Sajna nincsen nekem hajgöndörítőm, de szeretnék egyet, vagyis hajgöndörítő kilőve. :) Léci vmi jó ötletet adjatok!!!!

#haj #göndör #szép #ötletet :)
2013. ápr. 11. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én annak idején enyhén benedvesítettem a hajamat, de a legjobb akkor volt, ha hajhabot tettem rá, feltekertem itthon csigákba. Begumiztam. Úgy nézett ki, mintha ördögszarvak lettek volna a fejem tetején. Hülyén néztem ki igaz, viszont úgy hagytam a hajam kb. 2-3 óra hosszára (amíg tulajdonképpen megszáradt rajta az enyhén vizesség vagy a hajhab), utána leengedtem és nagyon jó göndör hajtincseim lettek.:)
2013. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha hullámosat akarsz, hajmosás után hajhabozd be, és fond be. Minél szorosabbra fonod, annál hullámosabb lesz. Hagyd úgy éjszakára, reggel pedig, ha kibontod, rázd meg (tudod, előre-hátra), és hajlakkozd be, úgy tovább tart.
2013. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oki kipróbálom majd
2013. ápr. 15. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!