Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kirobbanhat a kozeljovőben...

Kirobbanhat a kozeljovőben világháború?

Figyelt kérdés
Ha pl. Észak-Kórea fenyegetései valóra válnak?

2013. ápr. 12. 07:44
 1/3 2xSü ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek. Észak-Koreát önmagában szerintem záros határidőn belül lesöpörnék a térképről, ha tényleges katonai akciókra kerülne sor. Persze ott van Kína kérdése, de Kína is óvatosan fogalmaz az üggyel kapcsolatban. Jelentős anyagi érdekek fűzik ahhoz, hogy ne menjen szembe a ”fejlett világgal”. Ha valódi katonai lépésekre kerül sor, akkor Kína valószínűleg fog némi segítséget nyújtani Észak-Koreának, de nem jelentős mértékűt. Esetleg el fogja ítélni az USA lépéseit, esetleg még szópárbajba is fog bonyolódni, de egy harmadik világháború kirobbanásáig szerintem nem fog eljutni a dolog.
2013. ápr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne a mi életünkben legyen és a többi engem nem érdekel.
2013. ápr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ruin válasza:
Észak-Korea is indíthat , ha valamit jól kiügyeskedik és túléli ezt az egészet. Esetleg , ha a Koreai konfliktusban Amerika valamit nagyon rosszul tenne. Esetleg , ha valahogy atomot juttatna egy amerikai nagyvárosra atomot dobna.Vagy ha a közel Keleten segítői lennének (pl.: Irán).
2013. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!