Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közép hosszú szőkés barna...

Közép hosszú szőkés barna haj. Valaki tu. Dna mondani érdekes hajakat? (olyat ami nem unalmas)

Figyelt kérdés
Már régóta el akarok menni fodrászhoz de nem tudom hogyan vágassam le :/ Nagyon sok oldalt megnéztem de semelyik haj sem tetszett Mindeggyik olyan unalmas.

2013. ápr. 12. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyírasd le teljesen kopaszra... :)


Szerintem ha jó fodrászhoz mész (pl. mesterfodrász és 10-20 éve ezzel foglalkozik), akkor tud jó tanácsokat, tippeket adni. Lehet hogy olyan ötletet is tudna adni, ami eszedbe se jutott. Azt is döntsd el, hogy mennyire extrémet akarsz. Pl. 8 különböző szín, különböző hosszúság...

2013. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmm..a kopasz ötletet inkább kihagyom.De a mester fodrász drágább nem?
2013. ápr. 13. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Nem egy Hajas-hoz kell menni, az amúgy is egy tróger társaság. Szerintem nem sokkal drágábbak csak mert mesterfodrász. A mesterfodrász nem azt jelenti, hogy drágábban adja a szolgáltatásait, hanem hogy mesterszinten műveli, amit csinál és nem 2 év gyakorlat után mondja, azt hogy ő profi. Meg a mesterfodrász suliba is járt, tisztába van dolgokkal, és a tapasztatából kiindulva rád néz és tud tippeket adni, hogy neked mi állna jól.

Ha budapesti vagy és jó a belváros (konkrétan a nyugati közelében) akkor tudok neked ajánlani egyet. Unokanővérem, és eddig bárkit küldtem oda mindenki meg volt vele elégedve.

De általában mindenhol van árlista, az alapján be tudod lőni, hogy mennyire drága.

2013. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kis fodrászokkal azért is kell vigyázni szerintem, mert el is ronthatja a frizurát, ha festés van még a fejedet is szétégeti. És ajánlani meg valószínűleg olyat fog, amit meg tud csinálni, vagy kevés vele a munka, nem olyat, ami tényleg jól állna neked.
2013. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért nem minden kisfodrász égeti szét a fejed :) Anyukám pl. Pékségesnél dolgozott, és mindíg ő vágta a hajam:) tépettre!és nagyon jól megcsinálta.mint egy mester fodrász. De már hajvágásra nincs ideje :/

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2013. ápr. 13. 20:48
 6/7 FotelPunk válasza:
esetleg kipóbálhatnád a raszta hajat, mivel a hossza kb. megmarad, viszont nincs vele annyi macera
2013. ápr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A raszta haj nekem nagyon nem jön be de azért köszi.

Meg megvan az új frizkóm 10 perce lett kész. :)

Nem mesterfodrász vágta de nagyon szépen megcsinálta.tudott tippet mondani és több ember szerint is jól áll ez haj.tépett, elöl szerintem marhajól sikerült frufu.a hajam hossza is csak kicsivel lett rövidebb.ennek örülök:)))

2013. ápr. 14. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!