Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik az átok?

Szerintetek létezik az átok?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan lehetne megszabadulni tőle?
2009. szept. 23. 12:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
Szia!Dédnagymamámat megátkozták,hogy "hetedíziglen" ne legyen egy boldog ember sem a családjában.Ha az ő 7. leszármazottja megszületik törjön meg az átok.Mindez egy férfi miatt.Anyukám sokat mesélt erről soha nem hittem benne.Aztán elkezdtem gyanakodni már felnőtt fejjel.Egyetlen egy ember sincs a családunkban akinek ne a szenvedés jutna.Hosszú lenne részletezni mindenki életét de tény,hogy így van.Azóta hiszek.Elmentem végső elkeseredésemben egy rontás levevőhöz,de azt mondta olyan erős az átok,hogy nem lehet levenni.Már 3 helyen is megszületett volna a 7 gyerek(dédnagymamámhoz képest),vártuk mint a Messiást,de mindig elhalt a terhesség.Ez van.Kérlek írd meg miért kérdezted,nagyon érdekel.Köszi.Szia!
2009. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nagyon szomoru amit meselsz...igazan nagyon sajanlom. :((

Azert merult fel bennem a kerdes, mert rengeteg balszerencsem van...ha aprobb, ha nagyobb...a lenyeg az, hogy lancban kovetik egymast. Sok minden nem jon ossze, keves a sikerem, az oromom. Hosszu evek ota nem vagyok boldog es nagyon elegem van mar.

Tobbszor gondoltam mar, hogy nem kell ilyen hulyesegeken gondolkozni mint az atok...de mikor latom, hogy az eletem nem akar valtozni, mikor latom, hogy semmikepp sem tudom megtalalni a boldogsagot, vagy ha megtalalom, csak nagyon keved idore...akkor bizony ujra felmerul bennem a kerdes...hogy vajon ez lenne az oka...?

Elmennek egy szakemberhez, hogy tudjam mi tortenik velem! :(

Kerlek meselj tobbet a helyzetedrol. Az illeto kiordibalta az atkot annak idejen? Hogyan tudtatok, hogy meg vagytok atkozva?

Meg...hogyan valhat valora egy atok? Milyen tulajdonsagok szuksegesek hozza? Mert gondolom nem akarki tudja ezt megtenni. Kerlek felelj ezekre, ha tudsz valamit...:(.

2009. szept. 23. 12:58
 3/25 anonim ***** válasza:
Csak akkor "hat az átok", ha hiszel benne.
2009. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom amit az utolsó...Ha hiszel valamiben akkor "létezik". Pl. kiskorodban hittél a Mikulásban és akkor váltig állítodtad hogy ő hozza ki az ajándékot...

(egyébként meg ki átkozott volna meg?)

2009. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
8%

Sziasztok,az első válaszoló vagyok.Én sem hittem!!!!! Mindig kinevettem anyukámat a nővéremet és az unokanővéreimet.De most már elhiszem!!!!!!Főleg mert a rontáslevevő vagy hogy hívják is azt mondta nem tud mit csinálni.És,hogy a 7. gyerekek mind meghaltak születésük elött.Ez nem lehet véletlen,három külön családról van szó,nem egy anya veszítette el 3 magzatát.A 4. családban ahol 7 lenne már a gyerek a nőnek rosszindulatú daganat miatt 25(!!!) évesen el kellett távolítani a méhét.

Pontos részleteket (kiordítás,stb.)nem tudok de megkérdezem holnap anyukámat és írok,majd figyeld a válaszokat.Addig is kitartás!!

Egyébként sem boldog házasság,sem egészség,sem normális munka nincs a családunkba

Akkor majd írok.

2009. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Koszonom ujabb valaszodat.

Varom a kovetkezo beszamolod.

2009. szept. 23. 19:24
 7/25 anonim ***** válasza:
51%
Szia!Beszéltem anyukámmal.Ugye ő is csak hallotta az ő anyukájától.Egyszerűen amikor a férfi azt mondta a hölgynek,hogy nem őt szereti hanem dédmamámat,a hölgy átment dmamához és az arcába mondta.Anyukám azt mondta,hogy erre csak igazi boszorkányok képesek,csak úgy simán kikiabálva semmit nem ér.Tehát én nem tudnék megátkozni senkit,ha akarnék sem.Ha érdekel még valami írj.Szia
2009. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Pfúúú...eléggé bunkó dolog hogy csak az elsőjét köszönöd meg a miénkre meg csak annyit se mondasz hogy búú -.-'
2009. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Koszi valaszod.

Nagyon szomoru tortenet...Olvastam, hogy erteni kell hozza, nem akarki tudja megtenni.

2009. szept. 24. 18:01
 10/25 A kérdező kommentje:

Hogy melyik valaszt koszonom meg, annak neked semmi kozod.

Azt koszontem meg, amelyiket hasznosnak talaltam.

2009. szept. 24. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!