Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bun hinni abban, hogy letezik...

Bun hinni abban, hogy letezik atok?

Figyelt kérdés

Mert az atok egyfajta babona, de a Bibliaban is van olyan, hogy Isten megbunteti az embereket a buneik miatt. Akkor az nem atok?


Arrol jutott eszembe, hogy tortent velem valami rossz es arra gondoltam, hogy valaki megatkozott, mert visszautasitottam az ajanlatat, mert kozben rajottem, hogy atver es o a velemenyem meggondolasa miatt egy komoly osszegtol, a reszesedesetol esett el. Persze meg volt hozza a jogom, mert nem kotottunk meg szerzodest, csak tudom, hogy nagyon rosszul esett neki az elutasitasom. Arra gondoltam, hogy kozvetlen az elutasitas utan emiatt kovetkezett be a rossz, ami pont azzal a dologgal kapcsolatos, amit nem tole, hanem mastol vettem meg es en is jelentos anyagi kart szenvedtem emiatt. Vallasos emberkent ezt nem hihetem, mert ilyen nem letezik, igaz? (marmint, hogy megatkozott)


2011. máj. 13. 05:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Miképpen a madár elmegy és a fecske elrepül,azonképpen az ok nélküli átok nem száll le az emberre. Viszont ha te ígéretet tettél valamire neki és a szavadat szegted,mégha nem is volt szerződés,akkor is emiatt okoztál nagy anyagi kárt másnak,az bűn. Ez pedig visszaüthet a te anyagi életedre,még akkor is ha ő nem átkozott meg téged.
2011. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ugy okoztam anyagi kart vegulis, mert ez ilyen ugynok volt, csak ugy volt, hogy tole veszek valamit, aztan mastol vettem meg, mert ugy ereztem, hogy at akar verni.
2011. máj. 13. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első jól írta.

Nem bűn hinni az átokban, benne van a Bibliában az áldás és átok. Jézus meg tud szabadítani az átoktól is.

2011. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzőekkel. Még csak annyit hogy te attól vásárolsz akitől akarsz, nem okoztál neki anyagi kárt. És az átkoktól nem kell félni. Léteznek, de a hívő ember nem áll az átkok alatt.
2011. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt jo tudni, koszonom mindenkinek a valaszt! Akkor gondolom, hogy a veletlen egybeeses volt.
2011. máj. 13. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!