Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekrol akiknek FB-on nem lehet megzni a kepeit, nem postol, nem lehet irni a falara es chaten offline?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy van élet azon a szaron kívül is!
2013. ápr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy normális ember.
2013. ápr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Képeket én sem rakok fel. Akit érdekel az eljön és személyesen megnézi.

Ennyi erővel már a tévébe is lehetne mutogatni a képeimet. A magánszférát megtartom.

2013. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak azért regisztráltam fb-re hogy a fejlesztői részbe be tudjak lépni. Ehhez sajnos profil kell.


Amúgy nem használom fb-t mint a többség, nem posztolom ki milyet sz@rtam vagy hogy épp a villamoson nézem a a csövest ki felszáll. Kép meg egyáltalán nincs kint rólam.

2013. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az en profilom is ilyen, chaten termeszetesen nem mindenkinek vagyok offline, csaladtagoknak es kozeli ismerosoknek mindig online vagyok, aki meg ramszallna a hulyesegeivel, meg tavoli ismeros, egytol egyig szigoruan tiltva van. csak azert vannak az ismeroseim kozt, mert nem lehet beallitani, hogy senki ne jelolhessen, es bejeloltek. a hirfolyamombol pedig MINDENKI tiltva van, mert nem alarom atni, hogy milyen ostoba proli hulyesegeket posztolnak, kommentelnek meg likeolnak. az meberek 99% egy buta szubhuman majom, es ezzel nem jo ket masodpercenkent szembesulni.
2015. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!