Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

IxD kérdése:

Szerintetek miért van az, hogy egyes cigányok gazdagabbak mint egy rendes ember aki mindennap dolgozik?

Figyelt kérdés
cigany,ember,munka

#munka #cigany.ember
2013. ápr. 14. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nehogy azt hidd hogy becsületes munkából van a pénzük.
2013. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Magyarországon több százezer cigány él. Nyilván van közöttük olyan, aki gazdagabb, mint az átlag.

Kedves Kérdező, gondolom te sem tartod magad rasszistának visszautasítanád még a gyanúsítást is.

2013. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Waff ***** válasza:
71%

A mai világban tisztességesen meggazdagodni nagyon,de nagyon nehéz,de inkább azt mondanám h lehetetlen.Tehát aki hipp hopp meggazdagodott néhány év alatt,legyen az magyar vagy cigány,nem becsületes munkával tette.

Ja és igen előző,én is mocskos,büdös, hitlerista,fasiszta,rasszista,rohadt szemét holokauszttagadó,náci,fajgyűlölő vagyok,hogy egyáltalán a cigány szót megemlitettem a válaszomba.

2013. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Figyelj a cigányok abból gazdagodnak meg amiért te már megdolgoztál.

PL: Vettél fiadnak egy bringát másnap a cigány ellopja átfesti és eladja, aztán letépkedik a járművekről(bkv ,máv) ami

mozdítható meg a kresz táblákat begyűjtik az utcáról, régi hidakat szétszedik, mindenhonnan leszednek mindent beadják a rezet a vasat, összegyűjtik a telefonokat a buszmegállóban, meg a pénztárcában, vidéki "haverjuktól" vesznek drogot és Pesten eladják 2-szer annyiért ,betörnek

és elvisznek a házadból mindent ami mozdítható, feltörik a kocsidat, futtatják a cigányk*rvákat stb....

Ja és ellopják az állatokat leszedik az idei termést almát, körtét ,szőlőt, stb.. mindent visznek aztán még a gyümölcsfádat is kivágják, szántóföldön a terményed ellopják stb...

Plusz illegális fakitermelést folytatnak.

Plusz mindenféle segélyt felzárkóztatást kapnak stb...


http://www.youtube.com/watch?v=q28FUQUD41M



http://www.youtube.com/watch?v=T-HgwxyeV38


http://www.youtube.com/watch?v=rDzP3sIxmfk


Na vajon miért?

2013. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem csak a cigányok gazdagodnak meg abból, amiért már más megdolgozott, azért ezt tisztázzuk, kedves utolsó hozzászóló.

De egyébként szerintem erre a kérdésre maga a kérdező is tudja a választ. Nyilván nem tisztességes munkából. De nem is a segélyből, ami 22.800.- Ft.

Én is cigány vagyok, és engem is marhára bosszant, mert látom, hogy egyesek miből szerzik: drogot árulnak, lopnak, stb. Hogy a fene egye meg az ilyet!

De magyar is van ilyen bőséggel, azért azt hidd el nyugodtan. Csak az nem tűnik fel annyira.

2013. ápr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Garner válasza:
73%
Azért van mert olyan dolgokkal üzletelnek amire te soha az életedben nem jönnél rá. A rendszerváltás után legyen az magyar vagy cigány aki elkezdte a hulladék fém kereskedést milliomos, vagy milliárdos lett rövid időn belül. Ha meg kérdezel egy vállalkozót, vagy egy kereskedőt hogy mibe fogott volna a rendszerváltozás után 90% az esélye hogy ő is a hulladék fém kereskedésbe. Aki pedig nem ebbe fogott a cigányok közül azok nagy része régiség kereskedésből, ház építésekből, arany kereskedésből, külföldi piacozásból gazdagodott meg. A gazdag cigányok 90%-a legalább oláh cigány (lovári). Ezzel azt akarom mondani hogy nem összekeverendő a segélyre menő putrisokkal. Amúgy ők már régen is gazdagok voltak és nem csak Mo.-n hanem a világon ahol csak vannak. Kb olyanok mint a zsidók, csak hülyébbek, butábbak. A nevük is lovári szó a lóvé=pénzből ered.
2013. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
De vicc baszus h koldulásból lopásból terepjárót tudnak venni, meg bazinagy házat csinálni, meg márkás ruhákat vesznek
2013. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mitől olyan nagy vicc?? A politikusaink a lopásból fejenként annyit összeszednek havonta, mint az összes létező Audis-fuxos cigány együttvéve évente. Amúgy ezen el lehetne gondolkodni, mert pontosan ezért ugrasztják egymásnak az etnikumot a többségi társadalommal, hogy inkább egymást csesztessük, és ne őket. Az előző cigány kommentelő voltam.
2013. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!