Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Strauss fűkaszám van, szivatóv...

Pappfiu kérdése:

Strauss fűkaszám van, szivatóval megy, ha visszatolom megáll. Mintha keveset kapna. A karburátorral van baj?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 20:52
 1/2 anonim válasza:

Most ajándékoztam el a két órát üzemelt, kb 5 órát szerelt,

ilyen nevű, kínai gyártmányú fűkaszámat, nehezen fogadták el, ingyen is.

Tehát:

- Minden csavart meg kell húzni, mert kirázódik, kiesik.

- ennek ellenére az olaj szivárgott belőle, az ingem olajos lett.

- nekem nem akart elindulni: a levegőszűrő csavarja hosszú volt, beért a műanyag hidegindító kerek lapjához, fixen rögzitette, nem tudott dús keveréket szívni, elindulni. 5-ös csavar.


A leírt esetednél a benzinadagolásra gondolok, ezért áll le. Nekem is használat közben minden szó nélkül leállt.

Ekkor néhány nyomás után 1 rántásra elindult.

Amikor működött, brutálisan jól vágta a bozótvágóval a vastagabb paréjokat is.


Kínait többet nem veszek az biztos.


Üdv: János.

2013. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szasza96 válasza:
Ezek a fajta gépek kínai gyártmányok, gyakran fordítva jelölik a szivatónál, nekünk is az egyik gép ilyen, és azon is fordítva van.
2014. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!