Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 22 éves múltam. árvaságit...

22 éves múltam. árvaságit kapok. Most érettségiztem.1 okjs szakmám már van. (középfokú) nappali képzésre nem vesznek fel okjs ra ingyenesen ( felsöfokú)?

Figyelt kérdés

mivel esti felnőttképzésre tudok csak jelentkezni ami fizetős, ezért tdtommal nem jár már árvasági

Viszont találtam egy részt, ami szerint igen. Most ez hogy van? Csak most nem értem esti felnött vagy nappali? Van nappali felnőtt?


AZ ÁRVAELLÁTÁSRA VALÓ JOGOSULTSÁGOT NEM ÉRINTI:iskolai tanulmányok címén


azt a gyermeket is megilleti az árvaellátás, aki a)

b) huszonöt évesnél fiatalabb és a felnőttoktatás keretében folytat tanulmányokat.



2013. ápr. 15. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
gondolom megkapod az árvaságit de esti tagozaton mindenképp fizetned kell valamenyit mert ott tandij van én ugy tudom.
2013. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy tandíjas. csak hogy ezért még kaphatok e árvasgit esti felnött tagozaton fizetős okj mellett:) mert elvileg kapok.akkor
2013. ápr. 16. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!