Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan mint a, kontaktlencs...

Van olyan mint a, kontaktlencse, de nem hat a látásra hanem csak beszínezi a szemet?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok például,hogy valakinek barna a szeme és mondjuk kék vagy zöld szeme lesz tőle,de a látást azt nem zavarja mert nem kontaktlencse...?!

2013. ápr. 15. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

van ilyen

rengeteg fajta van,van olyan ami nem nem csak a színt változtatja hanem esetleg szív lesz a szemedben stb

én még nem használtam,egyik barátnőm szokott rendelni külföldről

2013. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én még nem használtam(van ilyen), de szerintem nem túl jó ötlet, mivel sötétben kitakarja a látótered egy részét (mivel kitágult a pupillád)
2013. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,az ilyenek nem befolyásolják a látást,legalábbis a barátnőm azt mondta
2013. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És honnan lehet venni vagy rendelni? És mennyiért?
2013. ápr. 15. 17:40
 5/7 A kérdező kommentje:
És mi a rendesneve egyébként ennek?
2013. ápr. 15. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Színes kontaktlencse a neve... googleban rákeresel akkor találsz sok helyen, külföldről jobbakat lehet rendelni. De hozzátenném, hogy mindennapos használatra ezek nem alkalmasak, mert tönkreteszi a szemed.
2013. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem... köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 15. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!