Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ofotértben megtudom venni...

Ofotértben megtudom venni ugyanazt a kontaklencsét amit eddig VisionExpressben vettem?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy?

2012. dec. 18. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

1 ceg.

vidd a visionexpresses papirjaidat el az ofotertbe es kerj ugyanolyat.

Vagy ugy is lehet, hogy beviszed a kontaktlencse dobozat es megnezik. (volt mar velem is, hogy nem volt meg a papir es nem tudtam milyen volt a multkor. Bar megkereshettek volna a gepben, mert vision expressben vettem eddig mindig)

2012. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, gondolom megvannak az adatok, vagy legalább a doboz amin minden rajta van. Sőt neten olcsóbban is megrendelheted ugyanazt, még házhoz is viszik. Mindenhol ugyanazokat a lencséket lehet kapni.
2012. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
juj akkor jó, köszönöm a válaszokat:)
2012. dec. 19. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is netről rendelem, de az iwear márkát nem lehet kapni webshopban. Viszont jobb minőséget olcsóbban lehet, néz meg. pl lencsek.hu


A kérdésedre a válasz: minden sarkon van ofotért, bemész és megkérdezed. A márkáját csak meg tudod jegyezni.

2014. jún. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!