Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » C. C és Lelouch (Code Geass...

C. C és Lelouch (Code Geass anime) összejönnek igaz? és egy csók is lesz köztük vagy több is?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Lelőjem a poént? Lelouch mindegyik csajjal smacizik XD szval döntsd el te, ki illik legjobban mellé :D
2013. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor nem jön össze ezek szerint C.C-vel xd pedig szerintem illenek egymáshoz :O Nekem C.C a kedvencem^^ és Lelouch meghal az anime végén? :O
2013. ápr. 15. 21:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Erősen kétértelmű, figyelmedbe ajánlom ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__10..

(saját kérdésem)

te döntheted el, mit hiszel...

2013. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értem^^ remélem boldoggá fogja tenni C.C-t :33
2013. ápr. 15. 21:39
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Hát azt sosem fogod megtudni, mert ez az anime nem arról szól! Értésétek már meg, hogy ha romantikus dolgokra vágytok, akkor romantikus animet nézzetek, mert másban úgysem nagyon fogjátok megkapni, amit akartok.
2013. ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Könyörgöm , belelátjátok a Narutoba a szerelmi szálat , OKÉ , de IDE ? Ne röhögtessetek már istenem , végignézed meglátod , vagyis nem látod meg mert teljesen más stílusú anime , ha ennyire rá izgultál az ilyen dolgokra shoujo és josei kategória ..
2013. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pont olyan, mint belelátni a Narutóba azt, hogy Narutó szerelmes Sasukéba -.- PONT ilyen, semmi valóságalap, de az emberek belelátnak dolgokat xD mindenkinek saját dolga h mit gondol, hisz v akar látni, igaz h a Code Geass nem az a kategória, de az amúgy is tökéletes animéből, már csak ez hiányozna :D
2013. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen , tök felesleges lett volne elkúrni a CG-t egy szerelmi szállal .
2013. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Még most sem értem, hogy az ember miért keresik mindenhol a szerelmi szálat mikor k*rvára nem illik ide... Csak azt nem értem miért nem néznek akkor romantikus anime ket, mert biztos ilyen is van... Kell a ráknak ide szerelem mikor ez a háborúról szól a Britek meg a Japánok között a jövőben...
2013. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: a romantikus animék sz*rok tartalmilag, nulla történettel & egyáltalán nem érdekes, nem köt le, ezzel szemben a CG ilyen téren kiemelkedő alkotás.(mármint történetileg) EGYÉBKÉNT csak úgy megjegyezném hogy a Shirley - Lelouch kapcsolat mégis mi a f*szom ha nem szerelmi szál? - még ha egyoldalú is, és kellően az animébe illő tragikus végkifejlettel rendelkezik - a happy end nem lehetett volna megoldható semmiképp.......
2013. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!