Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az apródon vásárolandó termék...

Az apródon vásárolandó termék árát utalnátok előre?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni az apródon egy terméket.5000ft az ára.Az eladó ragaszkodik az előre utaláshoz.Én vettem már az oldalról más termékeket de azokat mindig utánvétellel adták postára.Nem is volt baj vele soha.Most elbizonytalanodtam egy kicsit.Olyan sok embert becsapnak.Mit tegyek?

#vásárlás #előre utalás.
2013. ápr. 16. 10:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és az eladónak csak üzenni lehet telefonszáma nincs megadva.Ez már elég gyanús!
2013. ápr. 16. 10:25
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne fizesd ki előre
2013. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

NEM! Utánvétel vettem és mégis átvágott!

Nem működött a készülék. A rendőrség meg a kis érték miatt nem foglalkozik a csalással :-(

2013. ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak személyes átvétellel vagyok hajlandó venni bármit is. Anélkül, hogy nem láttam saját szememmel (és nem próbáltam ki, ha műszaki), nem adok ki egy forintot sem.
2013. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én igaz nagyobb értékben árulok az apródon, de kizárólag előre utalás után küldök el bármit is. Utánvétel nem küldök több okból is, szállító egy futárszolgálat kb, kettő hét, hogy vissza hozzák a pénzt, addig ülnek rajt, benne van a pakliban, hogy a vevő meggondolja magát, és nem veszi át a terméket ilyenkor bukta mínusz tíz ezer forint, mert még vissza is kell hozni nekik hozzám, a harmadik pedig, hogy egyetlen egyszer küldtem így terméket és mikor visszahozták a pénz még levettek 1800Ft-tal na itt elősször és utoljára küldtem utánvéttel.
2013. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!