Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor jön meg a rendelt...

Mikor jön meg a rendelt termék? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Hangszerdiszkonton rendeltem erősítőt korában is rendeltem már pl hétfőn megrendeltem és szerdán kaptam meg tehát mindíg így hoz ki mindent csak más napokon. Namost én péntek este rendeltem és még a DPD-től nem jött levél hogy megkapták, gondolom mert hétvége van, na de akkor most, hogy itt a húsvét is akkor mikor fog megérkezni?
2013. márc. 30. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg kedden fogják visszaigazolni és csütörtökön , vagy pénteken kapod meg , attól függ , hogy van e készleten nekik .
2013. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, félreértetted kicsit, a hangszerdiszkont már visszaigazolt, még a pdp nem igazolt, tehát ha ők megkapják másnap már hozzák tehát akkor elvileg kedden a pdp is vissza igazol és akkor szerdán kapom?
2013. márc. 30. 22:49
 3/3 A kérdező kommentje:
de attól függetlenül ment a zöld pacsi:)
2013. márc. 30. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!