Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok Vaterán utólag...

Hogyan tudok Vaterán utólag képet feltölteni az általam már árverésre bocsátott termékről?

Figyelt kérdés

Vaterán elindítottam egy aukciót, viszont képet nem sikerült feltöltenem hozzá (közben lefagyott a gépem, és mire folytattam volna, a hirdetésem már megjelent az oldalon, képek nélkül!)

Feltöltöttem a képeket egy független weboldalra, és a hirdetés alá írtam utólag a linket, amin elérhetőek, de nem sokat ér... A potenciális vásárlók szerint nem elérhetőek a képek, és van, aki észre sem veszi.



2013. ápr. 16. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:
belépsz a felhasználóneveddel, jelszavaddal, a személyes menüben megtalálod az eladni kívánt cuccot és ott tudsz változtatni az aukción. Ugyanaz a folyamat, mint egy új termék feltöltésénél, csak nem kell kitöltened az adatokat már, csak a fotót töltöd fel, az aukció kezdő és lejárati időpontja sem fog megváltozni ettől.
2013. ápr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!