Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Regisztráltam az Ncore oldalra...

Regisztráltam az Ncore oldalra, és átverés volt az egész. Mit tudnék tenni ez esetben? Alábbiak lent!

Figyelt kérdés
Az Ncore oldalára az volt kiírva,hogy ha küldök egy Sms-t az oldalnak ami megjegyezném 60 Ft-ba kerül,akkor tudok regisztrálni az oldalra.A telefonomon 3000Ft volt és amikor az SMS-t elküldtem akkor 2000 forintot vett le.Az oldalnak már írtam e-mailt.Mit tudnék tenni ez esetben?Mert erre az egész dologra képi bizonyítékom is van!!!
2013. ápr. 16. 19:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
jelesd fel de most a viccet eltérve sétálj be a rendőrségre és nutasd meg megkeresik aztán letartoztatják
2013. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tudnék tenni ez esetben? "


A legtöbb, amit tehetsz, az hogy tanulsz az esetből, és legközelebb előbb tájékozódsz, aztán cselekszel. Ha akár csak itt feltettél volna egy kérdést, akkor nem buksz 2000Ft-ot.

2013. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kedves kérdező de ezeket a kamu enkórokat pont az ilyen buta -fogalmazzunk úgy az internetben nem túl jártas- embereknek csinálják, hogy jól leszívják anyagilag. Ez ellen semmit nem tudsz tenni, és a rendőrségen meg kiröhögnek, mert hogy neked nem fognak ott nyomozgatni az biztos.. tanulj az esetből, interneten soha sehova ne add meg a számod, csak akkor ha 110%-osan tudod hogy az egy megbízható oldal.
2013. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nem szabad úgy gondolkodni, hogy ne jelentsd fel, úgysem fognak vele foglalkozni!

Lehet, hogy pont a Te feljelentésed kell, vagy valami csak nálad jelentkező körülmény, hogy lebuktassák a csalót!

Elvileg "mindenki" tudja, hogy ezek átverés jellegű dolgok, meg, hogy az Ncore-ra csak meghívóval tudsz csatlakozni, DE szerintem sokan vannak még, akik erről nem tájékozottak! Az nem úgy működik, hogy ha vagy ha tájékozatlan vagy, akkor le kell venni több ezer forinttal!!! Milyen világ az, ahol ezt elfogadjuk és természetesnek vesszük, emberek?????????????????

2013. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

És mégis milyen dumával mennél jelen esetben a rendőrségre?

"Regisztrálni akartam egy nem éppen legális torrentoldalra, ahonnan jogvédett tartalmakat tudtam volna letölteni. De egy csaló oldal átvert." - ez nem valószinű, hogy jó szöveg a rendőrségen.

2013. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Az, hogy illegális tartalmak IS vannak fent, az nem jelenti azt, hogy maga az egész torrent oldal illegális. Ez jogi kérdés:

Ha valaki jogvédett anyagot terjeszt, az illegális, aki letölti, nem feltétlenül, mert "csak" hozzáfért, nem kötelessége ellenőrizni, hogy mi a torrent eredete, hidd el nekem. A jogszabály az jogszabály. Ha az egész illegális lenne úgy, ahogy van, már régen leállították volna a működését. Ezt is hidd el nekem.

Furcsa dolog a jog, érdemes tanulmányozni.

Úgyhogy induljon nyugodtan a rendőrségre a Kérdező!

2013. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismerem a jogot. És a torrent techikáját is. És mivel a torrentezés esetén a letöltés egyúttal feltöltéssel is jár, így máris beszélhetünk a jogvédett tartalom megosztásáról is, ami ugye illegális - ha tudod, hogy ez illegális ha nem (ha ismered a torrentezés módját, ha nem). Mellesleg az is csúsztatás, hogy van nem jogvédett tartalom is. Persze tényleg van. Méretre jó ha 1-2%-a a teljes tartalomnak... A forgalomnak meg még kevesebb része. Persze nem bizonyítható, hogy azért regisztrál(na) valaki.
2013. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Tehát akkor???

Értem az eszmefuttatásodat, de az általam írt lényegen nem változtat:

Irány a rendőrség...

2013. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Perl István válasza:
2013. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem lettél becsapva, te gondolom az ncore.hu-ra akartál regisztrálni és miután fizettél, regisztrálhattál is. Az, hogy te nem tudsz különbséget tenni a .hu és a .cc között, a saját problémád.
2013. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!