Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Regisztráltam az Ncore oldalra...

Regisztráltam az Ncore oldalra, és átverés volt az egész. Mit tudnék tenni ez esetben? Alábbiak lent!

Figyelt kérdés
Az Ncore oldalára az volt kiírva,hogy ha küldök egy Sms-t az oldalnak ami megjegyezném 60 Ft-ba kerül,akkor tudok regisztrálni az oldalra.A telefonomon 3000Ft volt és amikor az SMS-t elküldtem akkor 2000 forintot vett le.Az oldalnak már írtam e-mailt.Mit tudnék tenni ez esetben?Mert erre az egész dologra képi bizonyítékom is van!!!
2013. ápr. 16. 19:14
1 2
 11/11 anonim válasza:
Röviden az Ncore közösségről: Ez egy illegális torrens oldal, ami azt jelenti hogy ha te oda regisztrálnál eleve bizonyos törvénysértést követnél el. Én tagja vagyok jó pár éve és ezalatt sok változást éltem meg az oldalon. Több országba volt bejegyezve a lap most éppen Kokusz szigetek végződésű azaz ".cc". Annyiban különbözik a sok más hasonló torrens oldalaktól (ztracker, dark angel stb), hogy pillanatnyilag Magyarország legnagyobb oldala, illetve a legtöbb torrentet futtató oldal. Pontosan emiatt sokan szeretnének bekerülni a körbe. Néhány "ügyesebb eszű" egyén kitalálta, hogy a "butább embereket" (hogy finoman fejezzem ki magam), akinek felesleges pénze van lehúzzák, ezért kitaláltak ilyen olyan módszereket, aki bedől ennek sorry, magára vessen. Az n.... .cc nem azonos az n.... .hu oldallal ezt figyelmesen kellett volna elolvasni. Ahogy az előttem levő hozzászóló írta te valószínű a .hu-ra regisztráltál, ami egy semmi (fiktív oldal). Az eredeti lap soha nem alkalmazott sms-regisztrációt vagy facebook által szintén hamisnak ítélt nyílt napokat. Ide pillanatnyilag meghívóval tudsz regisztrálni, amelyet olyan ismerősöd küldhet, aki már tagja a társaságnak, bizonyos pontszáma van...stb stb ez már nem ide tartozik. A lényeg keress egy ismerőst és kérjél meghívót tőle másképpen nincs bejutási lehetőséged.
2013. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!