Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmmel folyton...

A legjobb barátnőmmel folyton csak veszekedünk de utána mindig kibékülünk de most is összevesztünk és dühös vagyok nagyon de nem tudom hogy legyek-e még a legjobb barátnője vagy sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 16:08
 1/5 acelsziv ***** válasza:

Tényleg az a legjobb barátnőd, akivel állandóan veszekedsz?

Ki kezdi?

2013. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
először is min szoktatok veszekedni? ki kezdi? és egy nap hányszor veszekedtek, próbáljatok meg nem veszekedni!
2013. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ő szokta kezdeni és mindenen amiben lehet
2013. ápr. 17. 20:38
 4/5 acelsziv ***** válasza:

Szinte gondoltam... Kérdezd meg: Mit tettél ellenem?

Valamit tett az biztos. Általában az emberek azokkal ellenségesek, akikkel szemben ártó tetteik vannak.

Nézd meg a családokat. Mindig az az agresszívebb, aki pl megcsalja a másikat.

Amit tett ellened az lehet valóban súlyos (pl lefeküdt a pasiddal, vagy a hátad mögött ócsárolt téged) De lehet olyan is, amit csak ő fog fel nagynak te meg nevetnél az egészen.

2013. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De én nem tudok dönteni mert már 2-3 évesen ismertem meg, és mondják hogy majd kibékültök meg h ne aggódj ...stb de a szívem azt mondaná :Ha szeretsz valakit engedd el, és ha szeret,visszajön hozzád de az agyam pedig : elég volt túl sokat veszekedtek és majd úgyis találsz jobb legjobb barátnőt :( De ma is találkoztunk és nem veszekedtünk hanem örültünk hogy látjuk egymást és én NEM TUDOK DÖNTENI :(
2013. ápr. 17. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!