Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unok segget törölni ez ciki?

Unok segget törölni ez ciki?

Figyelt kérdés
Persze azért kitörlöm.

2013. ápr. 17. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem!!lehet hogy csak LUSTA VAGY!! neem??

bár érdekes kérdés!!

2013. ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Hát ez komoly :D
2013. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, ez az úgy mond hullámom nyáron van így izzados vagyok be izzad szinte alig lehet ki törölni, elő fordul és ha igénytelen ha nem de nagyjából wcézésnél nagyjából az alapból tudom hogy olyan lesz e a fenekem vagy sem így úgy érzem akkor ezt igyekszem hanyagolni elő fordul fáj ha törlöm nyári időben főleg ha fölöslegesen is mert nem olyan, nyilván van olyan hogy tévedek meg marad a nyoma a farmer rövid gatyában mivel boxer alsót nem hordok nyáron de ez van megy a mosásba, a másik olyan volt hogy szintén nyár biciklizni voltam ugyan úgy egyik farmer rövid gatyában rám jött elbujva el kelet intéznem mivel nem volt mivel törölni így fel huzam vissza a farmert.
2021. aug. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!