Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy gyerek az osztályból...

Egy gyerek az osztályból annyira felidegesített hogy a tesi óra közepén megvertem úgy hogy elájult és kórházba kellet vinni, ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok verekedős sőt épp ellenkezőleg (a tanárok is meglepődtek)

2013. ápr. 16. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Igen, elég gáz, hogy tizen valahány évesen nem vagy képes kontrollálni a dühödet, és ájultra vertél valakit, mert ideges voltál...
2013. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
12%

Gratulálok, te is hasznos tagja leszel a társadalomnak. Valószínűleg egy lakókocsiparkban fogod leélni az életed, és munkás leszel. Szar életed lesz, de ha nem vagy képes kontrollálni magad, nem érdemelsz mást.


Az ilyen emberek oktatására, majd börtönbéli ellátásukra mennyi pénzt pazarol az állam.

2013. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem akartam ájultra verni én csak ellöktem magamtól és nekiesett valaminek.
2013. ápr. 16. 21:40
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát eléggé , de nem azért amit az első irt , hanem mert feljelentettek már , vagy fognak . Mivel az orvosnak kötelessége , hogy feljelentést tegyen , gondolom te ütöttél először , ezért eléggé nem jó helyzetben vagy .
2013. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

Nézzük csak tisztán jogi szempontból:

Ha már elmúltál 14, büntethető vagy.

Ha feljelentenek, s bűnösnek találnak, akkor van még két dobásod.

A harmadik esetben már csak tényleges életfogytiglanit szabhat ki a bíró. Szép perspektíva.

2013. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mint mondtam nem vagyok verekedős tipus.

Mindig nyugodtan tűröm ha piszkálnakvagy bántanak.

De van egy érzékeny pontom az ha megpofoznak.

A gyerek jött oda hozzám valami pletyka miatt és ő pofozott fel én csak önvédelemből el löktem magamtól ő meg szerencsétlenül esett.

2013. ápr. 16. 21:59
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem rosszul fogalmaztál, MEGVERNI nem egyenlő azzal ha meglöksz valakit és az neki esik valakinek, ilyen akár balesetből is van, megverés nincs.

Nem ezen fog múlni az életed, de ha szabad érdeklődni mit csinált amin így felhúztad magad?

Ez az ő szüleitől is függ, ha meg tudják beszélni a te szüleiddel akkor lehet, hogy semmi sem lesz, de ha feljelentést tesznek akkor már lehet lesznek kis gondok.

Amúgy meg nemszapad puhap*csnek lenni kikell magadért állni. Kiváncsi vagyok mit csinálhatott a srác.

2013. ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

(Nem olvastam végig az utolsó hozzászólásodat bocsi)

Szerintem full jogosan ellökted, most az már a balszerencse része, hogy ő neki esett valaminek. Legalább nem fog veled b*szakodni, jogosan vétted meg magad. és itt most hiába jönnek a szólj tanárnak dumával...azért még jobban szopatni fognak, és a tanár nincs ott mindig... előző voltam

2013. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát ez nagy szop*s .Az bizony .Kontrollálni kell a dühöt igaz nekem se ment könnyen ,de ezért nem lököm el senkit hanem ütök.

És csak tenyérrel ha nagyon felb*sznak akkor is csak kézéllel.

Mivel hozott ki a sodrodból?

2013. ápr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
imadom az ilyen frusztralt gyerkocoket akik megsem mernek eloben szolalni es azert hasznaljak ezt az oldalt hogy kozben kieljek a fantaziajukat hogy ok meg tudnanak verni barkit is.:Dmar ott santit hogy eloszor megversz valakit aztam mar csak meglokted..meg mi ez a kerdes hogy ez gaz e???:D
2013. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!