Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt ti is így látjátok?...

Ezt ti is így látjátok? Leginkább általános iskolába járók véleményére vagyok kíváncsi, de más is írhat, ha tud mit hozzászólni. (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval én úgy látom hogy addig a korig míg iskolában szoktak csúfolni,megalázni valakit addig csak nagyon nagy szerencsével kerülhetsz úgymond semleges részbe,de az esetek nagyrészében,ha kicsúfoltakkal barátkozol,arra az oldalra kerülsz akiket csúfolnak.Ha a népszerűbbekkel barátkozol,akkor viszont neked is csúfolnod "kell" másokat,vagy legalábbis látszólag egyetértened a népszerűbbekkel,akik csúfolnak másikat.Ezt ti is így látjátok?

2013. ápr. 18. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó a rálátásod ez pontosan így van :) de szerintem nem túl lényeges pár év és úgy is Gimnazisták lesztek :)
2013. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Friend Joshi válasza:
Én nem így látom. Gimnáziumba járok de sosem volt az menő hogy valakit kicsúfolsz vagy valami...
2013. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nálunk senki se csúfol senkit csak néha... mindenki olyan amilyen...
2013. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy rohadna meg miden ilyen csùfolódós ny o m o r é k
2015. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Atikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa válasza:
#4-es egy stréber hülye xDDDDDD Ellentétje igaz amit mond
2023. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!