Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon cinkes, ha apámmal...

Nagyon cinkes, ha apámmal megyek vásárolni és veszek női borotvát?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és hát ugye most már itt van a rövidnadrág szezon és ilyenkor lábat kell borotválni. Apámmal szoktam menni vásárolni és ha előtte rakom be a női borotvát a kosárba, mit fog gondolni?

Nektek tud az ilyenről apukátok?

Én csak vele lakok, ketten vagyunk és sosem járok egyedül vásárolni mert nagyon messze van tőlünk a bolt és elég veszélyes a környék.

Szóval mit mondtok?

Nem maradi apu, csak nekem ez kicsit gázos.. Mondjuk ha betétet kell venni az megint más, mondjuk azzal is bújni akartam de hát nem lehet és arra is azt mondta, hogy ez természetes és kell. Vajon a női borotvára mit mondana?

Köszi előre:)


2013. ápr. 19. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt. Női intim használati eszközök. Teljesen természetes dolog. Viselkedj teljesen lazán, ahogy betétekkel is. Ha rákérdezne mondd, hogy pont ugyanaz a kategória, mint a betét, de szerintem nem fog meglepődni. A borotválás helyett a gyantát javasolnám neked a jövőben, esetleg egy jó epilátort, kevesebb vele a macera, és tovább tart, ami pedig visszanő, nem bök.
2013. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kiscica! Itt nap mint nap 15 (>) éves lányok d_gnak, sz_pnak, teherbe esnek, piálnak, gyógyszereznek, abortuszra mennek!


nyugi.. ez csak egy borotva... :)

2013. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, köszi, csak kicsit meg kellene nyugodnom ez miatt..

Kicsit buta vagyok az ilyenhez, ha epilátort használok az alá kell valami krém vagy csak simán lehúzom?

Köszi!:)

2013. ápr. 19. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Az epilátor kitépkedi a szőrszálakat tövestől. Ez azt jelenti, hogy lassabban nő vissza. Ez egy kis gép, egyszer kell megvenni, és évekig használhatod. Konektorba kell dugni, picit zajos, de seperc alatt készen vagy vele. Nem vagy buta, csak még nem ismered ezeket a dolgokat. Mindent el kell kezdnei valahol :) Az epilátor előtt nem kell krém, utána érdemes bekrémezni, nyugtatja a bőrt. Sima testápoló is jó. Epilátorokat itt találsz:

[link]


és így működik:


http://www.youtube.com/watch?v=F_4MleCDZjQ

2013. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon köszönöm:)

Az "olyan" 15(>) éves lányoktól kifordul amúgy a gyomrom, de ez most nem ide tartozik:)

Kicsit utánaolvastam közben.

Köszönöm a válaszokat!:) Epilátort veszek akkor, úgy is ma megyünk legalább hamar túl leszek rajta, csak nekem ez az egész "apám előtt veszek borotvát vagy epilátrot" dolog szokatlan:)

Ment a zöld pacsi! Köszönöm még egyszer:)

2013. ápr. 19. 15:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Na elvoltunk. Teljesen jól kezelte, nem is tudom mitől féltem. Vett egyet:)
2013. ápr. 19. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!