Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudok a Tescoban, részletre...

Tudok a Tescoban, részletre vásárolni?

Figyelt kérdés
Én gyesen vagyok + családit kapok egy gyerekre. Összesen kb 40 000 forint az én "jövedelmem". Erre nem hiszem hogy kapnék?! ( mondjuk mindössze egy 39 000 forintos fűnyíró a tét : ) A férjem be 165 000 forintra van bejelentve, de viszont BÁR listás...így ő kaphat vásárlókártyát, vagy részletre meg tudjuk vásárolni az álom fűnyírót? :)

2013. ápr. 17. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem árt tudnod, hogy a tescoban vagy bármely más üzletben a részlet fizetési lehetőséget vagyis az áruvásárlási hitelt bank intézi. A bank bírál el nem a tesco.


Te tuti nem fogsz kapni áruvásárlási kölcsönt, vagyis nem fogsz tudni részletre vásárolni. Az ok egyszerű. A gyes és családi nem bérjuttatásnak felel meg, és ebből nem is vonhatnak le.

A férjed BAR listás így valószínű ő sem fog kapni. Az ok itt is egyszerű: nem megbízható a bank részéről.


Ha tudsz inkább rokontól, ismerőstől, baráttól kérjetek kölcsön 40 ezer forintot és vele beszéljétek meg hogy 3-4 részletben visszafizetitek.

2013. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
igen félárér kapsz fél doboz margarint
2013. ápr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!