Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Airsoftra szeretnék egy...

Airsoftra szeretnék egy álcaruhát, de nem akarok venni, mivel elég drágák, ezért csinálni szeretnék magamnak egyet, csak nem tudom hogy hogy kezdjem el, milyen anyagokat használjak fel. Ötletek?

Figyelt kérdés
Írjatok minél több ötletet!

2013. ápr. 21. 10:56
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ez elég olcsó, ebbol veszel 1-2-t az már használható (szerintem egy is elég):

[link]

Vagy sima hálót szerzel és a kornyezetbol ráerosítesz novényket. Lehet akármilyen jó álcaruhád, ha a fejed korvonalai látszanak. Ezért szerintem vegyél arcfestéket, de ha vizet locsolsz a foldre és azzal kened be az arcodat az is viszonylag jó. Valami zold ruhát, vagy fejkendot teletozdelhetsz levelekkel, ágakkal, és a fejedre kotod, az jó. Arodat úgy maszkírozd, hogy a sotét, beeso részeket világos színnel (szem korul, orr alatt) és a kiálló részeket (orr, áll, járomcsont, homlok) pedig sotéttel fested be.

2013. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Igazán hasznos és "környezetbarát" megoldás :)
2013. ápr. 24. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!