Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová érdemes költözni? Székesf...

Hová érdemes költözni? Székesfehervar, veszprém, budapest? Miért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem Fehérvár vagy Bp. Mindkét helyen több a munkalehetőség, de Pesten jobb. Na meg míg Fehérváron kevesebb az átlagbér, Pesten magasabb, de itt az árak is magasabbak, ha a lakhatási szempontot nézzük. Egy normális albérlet 80-90ezertől kezdődik + a rezsi. Persze szobát is bérelhetsz, akkor 25-40ezer + rezsi. Akkor meg ugye kell kaja és az alapvető fogyasztási cikkek, de ez minden helyen ugyanannyi.
2013. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

5 en mennék( az égész család két szülő,3 gyerek)

Milyen árban mozognak az albérletek?

2013. ápr. 23. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
mármint Pesten? Ez változó; függ a környéktől, valamint a lakás állapotától is. De ha hosszútávra terveztek, érdemesebb venni, ha megengedhetitek magatoknak (esetleg hitelként). Én Zuglóban lakom, itt láttam 9millióért is, és jó környéken (Füredi lakótelep). De inkább vegyél/bérelj jó környéken, kicsit borsosabb áron, mert néhány hely eléggé lepukkant, az pedig a gyerekeknek biztosan nem lesz jó. De ha felújításra szoruló a lakás, még az is jó, ha van egy kis szabadidőtök, türelmetek stb. De a jó környék a lényeg! (mint említettem, normálisabb albit kapsz 80e ft felett, de nézz körül ingatlanportálokon) Én amúgy szeretem Pesten, szeretek itt lakni. De minden szempontból Zuglót ajánlom, mert közel van minden, az infrastruktúra is jó, és sok a zöld terület, játszótér :)
2013. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi is valami szebb környéken gondolkodunk csak annyi a lényeg,hogy metró legyen a közelben.milyen jó környékek vannak 2es, 3as metró vonalán?
2013. ápr. 23. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:

József Attila ltp. számít a legjobb ltp.-nek, az a kék metró vonalán van, asszem Pöttyös utca megálló.

Határ úti metrómegálló mellett a Wekerle, de az drágább.

Újpestnek is vannak jó környékei jó árban, ez is a kék.

Örs környéke, Füredi is jó amit az előző mondott.

Budai oldalt nem nagyon ismerem, de ott a metróközeli helyek elég drágák. Attól is függ,mennyi pénzt tudtok rászánni.

2013. máj. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!