Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám eltüntetni azt az...

Hogy tudnám eltüntetni azt az e-mail címet?

Figyelt kérdés
Barátnőm az én gépemen lépett be egyszer a facebookjába, de azóta az ő mail címét jegyezte meg a gép, nekem meg minden egyes belépésnél újra be kell pötyögni a mail címemet, még csak ki sem dobja. Hogyan csinálhatnám vissza?
2013. ápr. 22. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Firefox böngészőben: eszközök - beállítások - biztonság - mentett jelszavak (ott törölheted)
2013. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de google chrome böngészőt használok. Ott lehetséges?
2013. ápr. 22. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb oldalt felül van a piros X alatt egy 3 csíkos ikon, arra rámész, a megjelenő listában megkeresed, hogy beállítások, ott legörgetsz az aljára, lesz egy olyan, hogy speciális beállítások megjelenítése, erre rámész és még lejjebb behoz pár dolgot.Ott lesz egy olyan, hogy adatvédelem.Az alatt lesz egy Tartalombeállítások gomb.Rámész, lesz egy felugró ablak, azon belül egy összes cookie és webhelyadat... gomb.Rámész, kijön egy lista, ahol megkeresed a facebook-ot és a neve mellett lesz egy kis x, arra rámész, és már kész is.
2013. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ott is lehetséges, a jobb felső sarokban egy beáálitások ikon, azon belül keresgéld a mentett jelszavakat.
2013. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat, úgy csináltam, ahogy leírtátok, de nem sikerült sajnos. :( ugyan úgy be kell írnom a mail címemet minden belépéskor, nem emlékszik a címemre. :(
2013. ápr. 22. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!