Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri-e elkezdeni a jogosítvá...

Megéri-e elkezdeni a jogosítványszerzést utazási betegséggel (kinetózis)?

Figyelt kérdés
Szóval már kiskorom óta szenvedek ezzel a betegséggel, a kocsiba, buszon, hajón rosszul szoktam általába lenni. Persze kisebb távolságok annyira nem nagy gáz, bár attól is eléggé megszédülök. Esetleg ez változik ha érzem hogy én irányítom a kocsit, és nem csinálok hirtelen kanyarokat, fordulásokat? Vagy egy idő után az ember hozzászokik az egészhez? Köszönöm a válaszokat.

2013. ápr. 22. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, jó, ha az embernek van jogosítványa! :) Szintén ebben a betegségben szenvedek, egy pár fokkal jobb, ha te magad vezeted az autót, jobban fel tudsz készülni pl. ha lassítasz, gyorsítasz, meg jobban oda tudsz figyelni, ha te irányítasz, és így kevésbé leszel rosszul. :) Legalábbis, nálam így van.
2013. máj. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!