Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék visszatalálni...

Hogyan tudnék visszatalálni magamhoz? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy egy nagy nulla lettem. 7 éves koromtól egészen 12 éves koromig karatéztam és az állóképességem nagyon jó volt (amennyire ilyen korban lehet) és látszott némi izom. Most pedig 15 éves leszek és semmi állóképességem, puhány lettem egyszóval. Izomzatom sincs. Persze nem vágynék hatalmas izmokra, meg nem is járnék szívesen edzőterembe. Se most se semmikor. Olvastam a fegyencedzésről, meg a konditeremről mibe különböznek melyik a jobb stb... de összezavarodtam már annyi mindent írtak. Mivel tudnám fejleszteni az állóképességemet és aránylag az izomzatomat? HA ugrok egyet, vagy futok 200 métert a végén egyszerűen majdnem "meghalok" annyira nem bírom. Ha elkezdtem edzeni 2-3 hét után abbahagytam mert nem látszódott semmi. Valaki tudna segíteni? : (
2013. ápr. 23. 16:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!