Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell igénytelennek...

Miért kell igénytelennek tartani a skinhead lányokat?

Figyelt kérdés
Mert nem azok ! Én is az vagyok barátom is az sok sok barátom van és ellenségem is de nem panaszkodtak még arra hogy nem vagyok elég igényes vagy nem fürdök elégszer vagy valami.... Csak érdekel miért igénytelen valaki akkor ha van egy megadott öltözete
2013. ápr. 23. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Hát, mert mondjuk valóban azok? Miért, a bakancs, a nadrágtartó a szar feliratos pólók és a szimatszatyor arról árulkodik, hogy a viselője, mennyire igényes? A a bili fazonú ótvar séróról már ne is beszéljünk. Meg a hullafehér bőrről és az olcsó tetoválásokról.

Soroljam még?

2013. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jézus Isten! Előző, te nagyon el vagy tévedve....


Szerintem nem igénytelenek. Aki az közülük, az nem azért mert skinhead, hanem mert bármi lenne, az lenne. Remélem érthető amit írtam :D

2013. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Most fenyegetsz ezzel a reméled érthető dologgal?


Hallod, én már régen kiszálltam ebből a skinhead dologból, de ha balhét szeretnél felébreszthetem a régi kapcsolatokat...

2013. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

LOL, az nem neked szólt! :D

Akkor máshogy fejezem ki magam:

...Remélem értitek hogy értem :D


Egyébként meg ha rég kiszálltál, azok a "régi kapcsolataid" kíváncsiak lesznek még rád? Csak az én haverjaimból kiindulva, ha valaki kiszáll, de arra azért kellenének hogy "elintézzenek" másokat, szarnának a fejére.... De ok, majd meglátjuk kik az erősebbek.

2013. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mind a két hozzászólást én írtam, így nyilván nekem szántad... Tudod vannak bizonyos érdekek még skinder körökben is, amik fontosabbak az általad fontosnak hitt dolgoktól...
2013. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem érted XD

Gondoltam, hogy te voltál az előző is. Jaj, hogy magyarázzam el...

Az első mondat szólt neked. Az utána lévő már mindenki másnak, úgy általánosságba. De, nem fenyegetőzésnek szántam az utolsó mondatot :D

Ezt egyszerűen nem tudom máshogy elmagyarázni. Értem mire gondolsz, de én nem úgy gondolom. Ezt jobban nem tudom leírni....

2013. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nehogy má itt veszekedjetek.... 1 csicska cigány válaszát nem kértem a cigányoknak csak a csigányok felelnek meg szall csáó én értelmes magyar emberek véleményére adok
2013. jún. 10. 21:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki nem tudja fölfogni amit mondok, arról én nem tehetek. :D
2013. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Poénos a kérdező, ezzel a "csak magyar emberek szavára adok" kijelentéssel, majd elköszön úgy, hogy "csáó".
2013. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valójában ő is cigány...
2013. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!