Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Helyén való az, hogy 4 emelete...

Helyén való az, hogy 4 emeletes házban a 4. emeleten lakunk társasházban és a Wc-ben a víz nem megy le, csak pumpa segítségével? Kinek kell szólni: közös képviselő vagy vízvezetékszerelő?

Figyelt kérdés
A fekália ott úszkál, miközben rá kell pumpálni 1-2x.
2013. ápr. 24. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
nagy a valószínűsége, hogy nem a gyűjtőcsatorna van eldugulva (mert azt hiába pumpálnád a negyedikről) hanem a ti bekötésetek a gerincig ... szerelő (és átgondolandó, hogy mit dobtok a wc-be)
2013. ápr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a közös képviselőnek kell szólni .


Egyébként sok minden lehet az oka . Lehet , hogy régiek a csövek és a sok lerakódástól leszűkült . Vagy le lett húzva valami és az megakadt az egyik 45 vagy 90°ban hogy csak akkor mozdul el amikor pumpáljátok . De azt se tartom kizártnak , hogy idióta volt aki csinálta a szennyvíz csöveket és össze vissza rakta be a könyököket . Már láttam olyat , hogy 3 90°ot raktak be egymás után és az új társasházban pár wc használat után egyáltalán nem folyt le semmi .

2013. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem rég óta lakom ott, más panelban ilyen gond nem volt soha, ezért is ért váratlanul. A víznyomással is vannak gondok, levegős lehet a rendszer, mert megengedem a csapot, pár pillanat múlva kicsap akkorát, hogy még én is vizes vagyok, ha nem vigyázok.

Közös képviselőre gondoltam első körben.

2013. ápr. 25. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!