Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztályotokban milyen...

Az osztályotokban milyen különc életstílust folytató emberek vannak? : )

Figyelt kérdés

Pl. nálunk:

- egy rocker lány, öltözködésre, rocker társaságba, koncertekre jár

- egy pin-upos lány, öltözködésre is, és ilyen fajta rendezvényekre is jár

- az animések, akik animeconra járnak

Kíváncsi vagyok még hány ilyen életstílus létezik :D


Annyira irigyelem az ilyeneket, akiknek van érdeklődési körük és ehhez társaságuk!!!:)



2012. szept. 16. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem tavaly volt :

1 hatalmas ribanc :D

1 elmebeteg gyerek :D

1 hülye gyökér stréber :D

nálunk nem volt jellemző stílus :D

2012. szept. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt hogy különc?

Nálunk csak normális emberek voltak +1 ribanc aki kiutáltatta magát az egész osztállyal.

De amúgy semmi különös...

Jahát rokkerek nálunk is voltak, meg egy punk, de ez normális. Mindenkivel együtt szoktunk bulizni. Mindneki kedves volt.

2012. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

-nálunk is rocker-emo lány van

-animések

hova jársz suliba?

16/l

2012. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

szerintem a ribancok azok nem különcök, azok pont, hogy tucatok :)

jó értelemben értem azt, hogy különc, aki kitűnik a többi közül, valami érdekeset, a szokásostól (pl. felkel, bemegy a suliba, hazamegy, gépezik, tanul, lefekszik) eltérő dolgot csinál (pl. valamilyen rendezményre, koncentekre jár, stb.)

pl. nálunk vannak még ilyen motorosok is, akik versenyszerűen űzik és ehhez külön életvitelt folytatnak, egyszóval látszik rajtuk :):D

2012. szept. 16. 11:29
 5/11 halibel ***** válasza:
50%

Átlag alatti parasztok, akik beszélni nem tudnak, meg egy animés, aki csak komolyzenét hallgat, és japán zenét,kitűnő tanuló,fekete frufrus haját mindig oldalra köti copfba, vagy valahogy furcsán csinálja meg, hegedül, és zongorázik, versenyszerűen, aztán mindig van valami komoly könyv a kezébe ( Orwell vagy Passuth, vagy mindegy, csak felnőtteknek szóljon ), furcsán, de stílusosan öltözködik, mindig található rajta valami japánság, és nagyon művelt.

Ja, az animés én vagyok.

(még annyi, hogy az animés kicsit szadista, és kicsit egoista, és imádja magát).


De komolyan nem túlzok, tényleg nem tudnak beszélni. 16-an vagyunk, és a fiúk bunkók, a lányok parasztok és kövérek.

2012. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ilyen (nehéz) az animések sorsa :)):DD
2012. szept. 16. 19:58
 7/11 halibel ***** válasza:
50%
Hát igen... főleg, hogy nem "csak" animés, mint írtam, hanem nagyon sok terület érdekli... (igen, szeretek magamról E/3-ban beszélni) :)
2012. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nekem biztosan felkeltenéd az érdeklődésemet és mindenáron megpróbálnék veled beszélgetni :):D
2012. szept. 18. 21:23
 9/11 halibel ***** válasza:

Hát igen... csak ő nem szeret beszélni, inkább csöndben hallgat, majd magában véleményezi az embereket. Mármint személyesen, meg amúgy se szeret társaságban lenni.

Interneted viszont nagyon sokszor beszélget ismeretlenekkel, akik csak úgy írnak gyakorin, felveszi skype-ra ( főleg idősebbek) és jól elbeszélget velük az élet nagy dolgairól... ezekből sokat lehet tanulni.

Jaj,de nagy off volt :O

Amúgy csak találj magadnak valami egyéniséget, már nem is leszel irigy senkire :)

2012. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
lovasok, akik csak a lovakról tudnak beszélni, szinte nem is értem miről van szó, lovasat játszanak mindenhol, történeteket írnak és nagyon furák.
2012. okt. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!