Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy hatalmas erdő közepén...

Ha egy hatalmas erdő közepén találnád magad mindenféle emberek által feltalált készítmények nélkül és jó néhány napig ott kellene lenned, mivel tisztálkodnál?

Figyelt kérdés

Mi az amit szappan helyett használnál?

Tegyük fel, hogy van egy tó a közelben!

Kíváncsi vagyok, hogy milyen természetes anyagokat lehetne erre a célra használni! Persze maradjunk Magyarországon, tehát az erdőben nem találsz citromokat, kókuszdiót stb.



Ezt a kérdést nem viccnek szánom! Komolyan gondoltam ezért elvárom, hogy komolyan is válaszoljatok! Tökéletlenek kíméljenek!

A többieknek meg köszi!


2009. szept. 26. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
s.zrt enék és a pisimet inám vagy a fosomat:)ezt akaratd halani ugye:)
2009. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kihagytál egy fontos tényezőt! Az évszakot, mert nyáron nincs gond, ott a tó, de télen a hidegben már nincs nagy kedved tisztálkodni, főleg ha nincs hó a tó pedig be van fagyva. Viszont a tisztálkodás lenne a legkisebb gondod, mert ott az éhség, a hideg, az egyedüllét és a meglepettség zavara. Én elég sokat vagyok erdőben és szerintem simán ki lehet bírni, csak az első időszak lenne nehéz, amíg meg nem szokod. A Discovery-n szokott lenni a Túlélés törvényei című műsor, az pont neked való lenne. Mindenféle elhagyatott helyre teszik ki az embert néhány napig, szinte semmit nem visz magával egy késen kívül.
2009. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én most konkrétan arra lennék kíváncsi,(félretéve most az éhséget), hogy vajon a természetben miből lehetne szappanhoz hasonló dolgot csinálni!

Nem kell minden részletbe bele menni! Ez a kérdés csak erre vonatkozik!

2009. szept. 26. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetben elegendő lenne a víz és a két kezed, nem szükséges a szappan. Mondjuk mosogatáshoz mi az aprókavicsos homokot használtuk duna-parti vadkempingeséskor.
2009. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én szapan ember vagyok a lábam meg hot dog szal elénék ja és rostos uditot pisálok ami finom xd néha colát is.
2009. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Orvosi szappanfüvet.


Egyébként meg az iszap is jó, hogy az izzadságot, koszt lemosd magadról. Aztán már csak vízzel kell magad leöblíteni. Ráadásul a folyóvíznél nincs jobb dezodor.


Viszont, ha az ember lány, és pont azokon a napokon lenne a vadonban... akkor is ugyanúgy fürödne a tóban. Sokkal több fertőzést lehet elkapni, ha nem fürdik.

2010. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!