Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb gondotok az...

Mi a legnagyobb gondotok az életben?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Régen csak a túlsúly volt, most már az örökös félelmek is. Mindentől félek, parázok, rosszul vagyok. Tegnap a district 9-et néztem a moziba, és fél óra múlva ki kellett jönnöm, olyan rosszul lettem, pedig 1-2 évvel ezelőtt röhögve néztem volna végig :(
2009. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül vagyok külföldön. Az egyetlen itteni barátnőm holnap elköltőzik Hollandiába, már a második pasi ver át éppen. Most találkozom első ízben azzal, hogy az emberek igenis szemetek, és ha van lehetőségük átvernek. Semmi nem állandó, csak a család. Ők pedig olyan nagyon távol vannak :(

Dióhéjban tehát...az egyedüllét!

(köszönöm a kérdés feltevőjének, hogy megfogalmazhattam, és leírhattam)

2009. szept. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám már nem él,apukám szívbeteg,mi pedig hiába várunk babára.
2009. szept. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Fizika eggyes
2009. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A túlzott érzékenységem és az ebből adódó rossz dolgok, a rossz családi környezet, egyedüllét. Ennél persze bonyolultabb, de így röviden...
2009. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Egyelőre az, hogy akit szeretek, nincs velem.
2009. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Az, hogy megszülettem.
2009. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy anyám munkanélküli 2 és fél diplomával, mert a sz*ros szabolcsban élünk. 8 milla hitelünk van, apám alkoholista és nem küld gyerektartást csak ha az élettársa rászól. Nem kapok diákmelót, és a kórházba sem foglalkoztattak tovább,mert tanulok. És még van másfél évem. Ráadásul erre rengeteg az ingyenélő, balhézós, putris cigány, akik mindenbe belekötnek. "Magyarország,én így szeretlek." Pfff
2009. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy szerintem kettos személyiségem van és néha nem tudom magam kontrollálni... Néha ijesztoen nyugodt vagyok, néha meg ordítozok és olyan vagyok mint egy idegbeteg...

Ezen kívul olyanokat szoktam csinálni és gondolni, amit nem is tudok magamról, amit megvetek és utálok.

Szokott olyan érzésem lenni, hogy nem vagyok magamnál, olyankor mindent elkovetek és csak utána veszem észre, hogy ezt nagyon elcsesztem.

Ez már régóta van nekem... ezen kívul beteges félelmeim is vannak. Azt hiszem, pszichésen beteg vagyok, már jó pár éve... ez a legnagyobb problémám azt hiszem, és az, hogy nem tudok tole szabadulni!

2009. szept. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
nagyon félek a betegségektől, és minden kis hülyeséget észreveszek magamon (itt szúr,ott szúr...), és nem bírom elviselni az apámat, pedig nem tudok konkrét dolgot mondani,hogy mit utálok benne(nem iszik,nem nőzik,meg semmi...)
2009. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!