Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb gondotok az...

Mi a legnagyobb gondotok az életben?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 12:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kiskorom óta kodependens vagyok, és ebből származott már tengernyi problémám. Szerintem ez pont elég, egy szar élethez..
2009. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem tudom mi az értelme. (42)
2009. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az hogy nem tudom miért születtem, szinte megbolondit a kérdés, hisz hogyan tudnék egy olyan feladatot elvégezni amit nem közöltek velem??? Bazz kinyir ez a kérdés, mi az élet? Hihetetlen mennyire érdekel!!!! Utálom az olyan kérdéseket amire nem tudok válaszolni...

Amugy a mostani gondjaim: Ugy érzem nincsenek igazi barátaim, a szerelem kicseszett velem, csalódtam az életben, holnap német ellenőrző xD

Válasz a kérdésekre: a barátokat ugy leszarom ahogy ők engem, nagyot csalódtam bennük, ez van, soha többet nem bizok meg senkiben, a szerelmet kiszedtem a szervezetemből, egyszerüen nem figyelek rá, egy ideig tartott de mostmár teljesen el tudom nyomni, az életnek meg egyszer vége lessz és akkor megtudom hogy mi az, habár, ha minden sikerül akk még előbb megtudom, a németet meg tiz perc alatt bevágom...

2009. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
...hogy még nem jött össze egy baba
2009. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
pénztelenség, szűzesség, szüleimmel élek, nincs kocsim sem, nincs munkám, és mindez 21 évesen. tiszta sz@r
2009. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

az,h nem tudom,h mit kezdjek az életemmel,nem olyan értelemben,h öngyilkos akarok lenni,ááá,nem,hanem,h hova tovább,mi leszek ha nagy leszek

20/L munkanélküli

2009. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!