Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másokat is zaklat az Adatbank...

Másokat is zaklat az Adatbank Kft?

Figyelt kérdés

Tavaly november óta zaklat telefonon az Adatbank Kft. azzal, hogy fizessek 50000 forintot nekik, pedig nem is kértem a szolgáltatásukat. Mikor közöltem velük, hogy én nem kértem a szolgáltatásukat, Ők azt mondták, hogy mivel adatokat egyeztettünk - megkérdezték, hogy az X címen lévő XY nevű igazgatóval beszélnek-e, no ez volt az a bizonyos adat egyeztetés - a telefon beszélgetés során, így ez már az Ő részükről egy Igent jelentett, tehát kérve lett a szolgáltatás.

Az elmúlt közel fél éveben folyamatosan hívogatnak, pénzt követelnek - persze nem kapnak - a nem kért szolgáltatásért.

Kissé már kezdenek nagyon unalmassá válni!


Esetleg mást is zaklat/zaklatott, próbál csőbe húzni/húzott ez az Adatban Kft?


Nagyon kíváncsi lennék, hogy másokat is megtaláltak a nem kért szolgáltatásukkal!



#zaklatás #csőbehúzás #kamuceg #Adatbank Kft #Adatokkal visszaélés
2013. ápr. 25. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem ez a kistestvér:

[link]


a kommentek között találsz néhány megoldási javaslatot

2013. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, nagyon nagyon hasznos volt és valóban találtam a kommentek közt megoldást a problémámra! Még egyszer nagyon köszönöm!!! Üdv
2013. ápr. 25. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!