Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Öngyilkos akarok lenni, mert...

Öngyilkos akarok lenni, mert szar az életem. Nem úgy szar hogy csóró lennék, mert nem. Hanem nem vagyok jól. Napról napra betegesebb lesz a gondolkozásom stb. És nem akarom, hogy odáig fajuljon a helyzet, hogy másokat bántok. Szóval mit tegyek?

Figyelt kérdés
...

2013. márc. 14. 06:42
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem kezdj el gondolkodni hogy hol ès mit kellene vàltoztatnod , gondolj vissza arra az idõre mikor mèg nem voltak ilyen gondolataid mikor mèg boldogabb voltàl ès tegyèl èrte, szedd össze magad.
2013. márc. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. De még mindig nem vagyok rendben. Szerintem itt a vég! és ezt most nem önsajnáltatásból mondom. Mert, én utálom az önsajnáltatókat.
2013. márc. 14. 18:07
 3/9 randomgirlLOL válasza:

Ne csak a negatív oldalát lásd a dolgoknak. Ezt persze könnyebb mondani/írni, mint véghez vinni, tudom jól. Nyilván nem lenne rossz felkeresni egy pszhiológust, vagy orvost, igaz ezek nem olcsóak, és lehet, hogy a problémádat nem akarok másoknak elmondani. Minden nap gondolkozz el azon, hogy miért érdemes élni. Ne hagyd, hogy elterelje a gondolataidat egy rossz érzés. Akkor lehet hajlamos az ember másokat bántani, ha épp kerüli őket (persze nem csak ekkor). Tehát ne félj társaságba menni, persze csak olyankor és olyan mértékben, amennyi neked is kellemes. Kezdj el valami sportot, hogy erősítsd magad, de legfőképp a lelkedet, a gondolkodásmódodat kéne 'meggyógyítani' - ez persze nem könnyű. Egy fontos: megéri élni, megéri küzdeni. Kitartás kell.

Sok sikert! ;)

2013. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a válaszaitokat. Sokat segít!
2013. márc. 20. 13:27
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ne próbálkozz meg az öngyilkossággal!Én úgy tudom, hogy az egyenesút a pokolba.Isten adta nekünk az életet és neked nem szabad beleavatkozni..

2013. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem is ismerős érzés...de sikerült kigyógyulnom. Leginkább az segített, hogy a kedvenc elfoglaltságomat csináltam a szabadidőmben. Ha valamit igazán szeretsz csinálni, akkor az nem fog elszomorítani, csak nem tudom, hogy a te életedben van-e ilyen dolog. Az is segítethet, hogy beszélsz a gondjaidról, de nem muszáj a konkrét problémákról, csak ha zavar valami és úgy gondolod,hogy úgy jobb lesz, akkor oszdd meg a közeli ismerőseiddel. Ne foglalkozz azzal, aki idegesít. Ha valaki bunkózik veled, akkor ne idegeskedj és ne foglalkozz vele, mert az nem rólad szól, hanem róla,mert pont te voltál ott, hogy levezesse valakin. Tudom ajánlani Osho könyveit, főleg az intelligencia c. könyvét, abban ír az öngyilkosságról és még sok mindenről és szerintem nagyon érdekes, csak az a kérdés, hogy érdeklődsz-e ebben az irányban. Csak hogy tudd az intelligens emberek lesznek öngyilkosak, mert fel tudják ismerni a helyzetüket, de senkinek nem olyan erős a mentális szintje, hogy mindent el tudjon viselni. Remélem valamit tudtam segíteni...:)
2013. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Elfelejtettem: nem biztos, hogy érdemes elmenni pszihológushoz(ahogy előttem írták), mert ő mindig fog találni valamit, amiért kezelésre szorulsz, mert ez a munkája, így szerez pénzt...
2013. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó tanácsaitokat!
2013. márc. 26. 05:40
 9/9 anonim válasza:
Mi van veled?
2014. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!